Youtube Red Nedir?

Youtube Red Nedir?
Youtube Red Nedir?

Çok sade bir başlık ile güne başlamak istiyoruz, yarın gündeme çıkacak olan Youtube Red sayesinde artık Youtube daha kullanışlı hale gelecek. Artık tam hüzünleneceğiniz zaman Youtube Reklamları çıkmayacak ve artık Youtube de video izlemek yani şarkı dinlemek için internet paketine gerek kalmayacak. Evet sizin de dediğiniz gibi bu özellikler bir yerden tanıdık geliyor, ilk çağrışımlar Spotify uygulamasını hatırlatsa da Youtube. Spotify uygulamasından tamamen farklı bir hal alacak.

Spotify uygulamasında bilindiği gibi Premium üyelik satın alındığı takdirde Spotify uygulamasını reklamsız gezebiliyorduk ve ayrıca internet bağlantımız olmadan da dilediğimiz şarkıları dinleyebiliyor ve telefona indirebiliyorduk. Aynı özellikler de Youtube Red için geçerli olacak, Red kelimesi nedense bizleri Vodafone Red kampanyasını hatırlattıysa..

Her neyse lafı çok uzatmadan hemen sizlere Youtube Red hakkında kısa bir açıklamalar yapayım.

Youtube Red Fiyatı

Evet bu Red yeniliği ücretli olacaktır ve aylık 9,99$ yani aylık 10 dolar kadar bir masrafı mevcut.

Youtube Red Özellikleri Nelerdir?

  • Video açılma esnasında Reklam çıkmayacaktır.
  • Çevrimdışı yani internet bağlantınız olmadan Youtube’ye erişiminiz devam edecektir.
  • Video oynatılma esnasında alt kısımda yer alan videolar çıkmayacaktır.
  • Diğer kullanıcılara göre daha hızlı video izleyeceksiniz.
  • Youtube arka plan oynatma özelliğinden faydalanabileceksiniz.

Gerçekten can alıcı özellikleri olan Youtube Red bakalım nasıl bir tepki alacak, acaba çok rağbet görecek mi?
Şahsen benim de alasım geldi, sırf o videoda ki başlangıçta pizza çeviren adamı görmemek için o üyeliği almayı düşünüyorum. Youtube Red, ülkemize geldiği vakit Youtube uygulamasına giriş yapınız, sağ üst köşede yer alan üç nokta işaretine dokunarak buradan Youtube Red seçeneğine dokunun ve ardından buradan satın alabilirsiniz. Fakat şuan için Youtube Red uygulaması Türkiye için geçerli değildir, en kısa süre içerisinde ülkemizde de geçerli olacak olan Youtube Red sayesinde bir çok videoyu reklamsız olarak izleyeceğiz bu oldukça keyif verici.

Bir önceki yazımız olan Clash Of Clans Bot Hilesi Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan