Youtube Arka Planda Oynatma Nasıl Yapılır?

Youtube Arka Planda Oynatma Nasıl Yapılır?
Youtube Arka Planda Oynatma Nasıl Yapılır?

Herkesin sorunu olan bir konudan bahsedeceğim, hemen hemen bir çok kişi artık İphone ve Android telefon kullanmakta. Ve günümüzün en gelişmiş video izleme sitelerinden biri olan Youtube üzerinden video izlerken herhangi birine mesaj atmamız gerektiğinde dinlemiş olduğumuz müzik ya da izlemiş olduğumuz video iptal olmasın, durmasın ve arka planda sürekli devam etsin isteriz, sizce de öyle değil mi ben hep bunu istemişimdir ve video izlemediğim için sadece Youtube üzerinden müzik dinlediğim için basit bir program kullanıyordum. Lakin son zamanlardaki gelen güncelleme ile tamamen içine edildi, bunun için kullanmaktan vazgeçtim ve yeni tanışmış olduğum ve tamamen kendi tarafımca denemiş olduğum bir uygulamadan bahsedeceğim. Peki, o halde Youtube arka planda oynatma nasıl yapılır?

Uygulamanın adı Wiper, bir nevi WhatsApp gibi lakin WhatsAppta bile bulunmayan bir çok özellik bu uygulama da mevcut. Mesela bunlardan biri de Youtube üzerinden müzik dinliyoruz ve bu müziği ben kapatsam bile arka planda devam ediyor. İşte sırf bu özelliği olduğu için bunu kullanıyorum. Uygulama İngilizce lakin çok bilmenize gerek yok, hatta hiç bilmenize de gerek yok. Her neyse konuyu uzatmadan hemen kısaca özetlere geçeyim.

 

Youtube Arka Planda Çalma Uygulama Hakkında

Uygulama Adı: Wiper
Özelliği: Mesajlaşma, Görüntülü Konuşma, Youtube Arka Planda Çalma özelliği.
Nasıl Kurabilirim?: Google play marketlerinde ve ya App Store giderek uygulamanın adını yazarak telefonunuza indirebilirsiniz.
Ücretsiz mi?: Evet, uygulama tamamen ücretsizdir.
Güvenilir mi?: Evet, uygulama oldukça güvenilir ve hızlıdır. Yani düşük özelliklere sahip olan telefonlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Arkadaşlar aklıma gelen sorular bu kadar, malum Ramazan ayındayız ve sahurdan beri hiç uyumadım. Saat 05:50 oldu, aklınıza gelen soruları bana alt kısımdan sorarak öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Otobüste Eşyamı Kaybettim Ne Yapmalıyım? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan