WhatsDog Benzeri Uygulamalar

WhatsDog Benzeri Uygulamalar
WhatsDog Benzeri Uygulamalar

WhatsApp günümüzün en büyük gelişmiş iletişim araçlarından biri, her alanda oldukça başarılı olan WhatsApp popüler olduğundan itibaren bir çok operatörün konuşma ve mesajlaşma paketleri maalesef çöpe atıldı diyebilirim. Artık bir çok kişi görüşmelerini WhatsApp üzerinden hemen anlık olarak yapabiliyor, İnternet’in çok az çekmiş olduğu yerlerde bile WhatsApp sorunsuzca çalışırken diğer uygulamalar maalesef tam verimli çalışamamakta. Hafif ve kullanışlı uygulamalardan biri olan WhatsApp bu kadar popüler iken bir çok kişinin bir numaralı uygulaması diyebilirim. Yeni telefon alan bir kişi telefon ayarları yapmadan hemen Google Play’den WhatsApp uygulamasını indiriyor, kayıt oluyor ve daha sonra kendi telefon ayarlarını öyle yapmaya başlıyor. WhatsApp artık hayatımızın bir parçası olmuş iken, WhatsApp’ın da ek yardımcı uygulamaları var. Bugün ise sizlere WhatsDog benzeri uygulamalar hakkında önemli bilgiler paylaşacağım. Bunlardan en popüler uygulama olan WhatsDog uygulamasını hemen hemen herkes bilir, WhatsDog uygulaması sizin belirlemiş olduğunuz kişinin WhatsApp giriş / çıkış saatlerini kontrol eder ve kontrol etmekle kalmayan WhatsDog uygulaması sizin belirlemiş olduğunuz kişinin giriş çıkış saatlerini de kayıt altına tutmaktadır. Lakin bu uygulamada sevilmeyen bir yönünden bahsedeyim, sadece bir kişiyi takip edebiliyoruz ve uygulamada oldukça çok reklam var bunun haricinde kıyak bir uygulama ücretsiz ve oldukça kullanışlı işimizi adam akıllı gören bir uygulama. WhatsDog uygulaması çıktıktan sonra yine bir süre sonra piyasa da bazı uygulamalar belirdi, bu uygulamalar WhatsDog uygulamanın biraz gelişmiş versiyonu, biraz farklı özelliklere sahip ve ücretli. Ücretli olmasının en asıl sebebi ise reklamsız hizmet vermeleri, peki bu uygulamalar ne işe yarar diye soruyor iseniz sizlere bu uygulamalar hakkında bilgi vereceğim. WhatsDog uygulamasına benzeyen uygulamalardan söz edeceğim, umarım sizlere bir yardımım dokunur ve ilerleyen günlerde İphone kullanıcıları sevindirecek bir uygulamadan da söz edeceğim, İphone kullanıcılar beni takip etmekten vazgeçmesin.

WhatsDog uygulamasına benzeyen uygulamalardan en çok benzer olan ve WhatsDog‘dan sonra en çok kullanılan WhatAlert uygulamasıdır, WhatAlert uygulamasından sonra ise popüler olan WhatStat uygulamasıdır gelin bu uygulamaları daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Wossip uygulaması; WhatsApp’ta kullanılan ve şuan çalışmakta olan takip uygulamalarından olan Wossip uygulaması ücretlidir.

Whatscope uygulaması; Ücretli olaraka takip uygulamasıdır.

 

?Hatırlatma: Arkadaşlar, bilindiği gibi WhatAlert uygulamasının ücretsiz sürümü vardı lakin son 1 haftadır uygulama Google Play’den kaldırılarak ücretli sürümü yayınlandı. Yani anlayacağınız; WhatAlert uygulamasına 17TL karşılığında sahip olabilirsiniz, WhatAlert uygulamasıyla 5 kişiye yakın kişiyi takip edebiliyoruz ve ayrıca uygulama da reklam yok. Lakin şuan WhatsDog uygulaması var iken WhatAlert uygulamasını kullanmak biraz delilik olur. Sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'ta Grup Nasıl Kurulur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 28 Kasım 2017 - 00:20

İphone kullanıcıları için ne paylaşacaksın kaç ay oldu

Burcu - 7 Aralık 2017 - 15:45

Wossip ve diger uygulamalarda takio edilen numaraya bildirim veya benzeri bir mesaj gidiyor mu?

Anonim - 25 Nisan 2019 - 10:29

Bu programlarda engelli olduğumuz kişiyide takip edebilirmiyiz