WhatsApp’ta Kaç Tane Mesaj Göndermişim?

WhatsApp’ta Kaç Tane Mesaj Göndermişim?
WhatsApp’ta Kaç Tane Mesaj Göndermişim?

WhatsApp'ta Kaç Tane Mesaj Göndermişim?

İletişim konusunda günümüzün teknolojisinde büyük bir rol oynamakta olan WhatsApp uygulamasını günümüzün hemen hemen her saatinde kullanmaktayız. Bununla birlikte sadece bizler değil, bizim gibi arkadaşlarımız, arkadaşlarımızın arkadaşları derken dünya genelinde birçok kişi tarafından WhatsApp kullanılmaktadır. Bugün ise WhatsApp uygulamasında toplamda kaç tane mesaj gönderdiğinize dair ufak bilgiler vermek istedim. WhatsApp uygulamasına kayıt olduktan sonra WhatsApp sizlerin bütün mesajlarınızı gece sonunda yedeklemektedir, buna istinaden günde kaç tane mesaj attığınızı da kayıt altına almaktadır. Sizde yoğun bir şekilde WhatsApp kullanıyorsanız ve WhatsApp’ta kaç tane mesaj gönderdiğinizi merak ediyorsanız ilk olarak WhatsApp uygulamasını açınız. WhatsApp uygulamasını açtıktan sonra sağ üst köşeden seçenekler bölümüne dokununuz açılan seçenekler arasından Ayarlar ksımına dokunmanız yeterlidir. Buradan açılan ayarlar kısmından alttan üçüncü sırada bulunmakta olan Veri kullanımı kısmına dokununuz ve ardından en üst sırada yer alan Şebeke kullanımı kısmından toplamda WhatsApp’ta kaç tane mesaj gönderdiğinizi öğrenebilirsiniz.

Kaç Tane Mesaj Göndermişim?

  1. WhatsApp uygulamasını açınız, sağ üst köşeden Ayarlar bölümüne gidiniz.
  2. Ayarlar kısmından Veri kullanımı > Şebeke kullanımını yolunu izleyiniz.
  3. Ardından burada toplamda kaç tane mesaj gönderdiğinize dair birçok bilgiler bulunmaktadır.

WhatsApp’ta şebeke kullanımı bölümünde sadece kaç tane mesaj gönderdiğiniz yazmaz bunun haricinde toplamda tarafınıza kaç tane mesaj geldiğini, ne kadar boyutta medya gönderdiğinizi ve aldığınızı burada detaylı olarak görebilirsiniz.

WhatsApp Gelen Mesaj Sayısını Nasıl Silebilirim?

WhatsApp uygulamasında buradaki istatistikleri silmek istiyorsanız bunun için sadece bir dokunuş ile bütün veri kayıtlarını silebilirsiniz. Bunun için şebeke kullanımı kısmında en alt bölümünde yer almakta olan İstatistikleri sıfırla işaretine dokunup onaylamanız durumunda bütün kayıtlarınız silinecektir. Sadece burada bulunan sayılar silinecektir, mesajlarınız ve yedekleriniz halen duruyor olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bedava WhatsApp Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan