WhatsApp Sesli Arama Görüşmeleri Kayıt Etmek

WhatsApp Sesli Arama Görüşmeleri Kayıt Etmek
WhatsApp Sesli Arama Görüşmeleri Kayıt Etmek

180’den fazla ülkede pek çok kullanıcıya sahip olan WhatsApp ile birlikte kullanıcılar sevdikleriyle her yerde iletişim halinde olabiliyor mesaj ve sesli görüşmeler ile sevdiklerine ulaşabiliyorlar. Popüler mesajlaşma uygulamalarının başında yer alan WhatsApp uygulamasındaki sesli görüşme özelliği, mobil aramalarda en fazla talep gören alternatif özelliklerden biri haline gelmiş durumda.

WhatsApp görüşmelerinin kayıt altına alınabilmesi için normal aramalar için kullanılan kayıt uygulamalarının işe yaramaması bizleri alternatif kayıt uygulamalarına yönlendiriyor. Yazımızda bu kayıt uygulamalarından bir tanesi olan WhatsApp Call Recorder uygulamasına değinecek ve nasıl kullanılacağından bahsedeceğiz.

WhatsApp Call Recorder

WhatsApp uygulamasında normalar aramalarda kullanılan görüşmeleri kayıt altına alan kayıt uygulamaları ne yazık ki işe yaramamaktadır. Uygulamanın içerisinde sesli görüşmelerin kayıt altına alınabilmesi açısından da kullanıcılara herhangi bir ayar seçeneği tanınmadığı için, bu işlemi gerçekleştirmek adına farklı bir uygulama kullanılması gerekiyor.

Marketler içerisinde Call Recorder For Messenger başlığıyla yer alan uygulama WhatsApp üzerinden yapılan bütün görüşmeleri kayıt altına alabiliyor. Kullanıcılar istedikleri zaman bu görüşmelere de dosyaları içerisinde kolaylıkla erişebiliyorlar. WhatsApp görüşmelerinin kaydedilmesi için marketlerde pek çok uygulama yer alırken bunların birçoğu kayıt işlemi gerçekleştirmez. WhatsApp Call Recorder uygulamasıyla kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden uygulamayı kullanabilir ve diledikleri görüşmeyi kayıt altına alabilirler.

WhatsApp Call Recoder Uygulamasının Özellikleri

  • Giden ve gelen aramaların hepsini kaydetme imkanı sunar.
  • Görüşmelerin detaylı bir şekilde filtrelenmesine olanak tanır.
  • Aramalar kullanıcının isteğine göre yapılandırılabilir. İsterse kullanıcı görüşmeleri kaydetme ya da kaydetmeme gibi seçeneklerden faydalanabilir.
  • Sesli olarak yapılan görüşmelerdeki kayıt türü kullanıcı tarafından ayarlanabilir.
  • Otomatik bir şekilde görüşmeleri saklama ve silme tanımlamaları yapılabilir.
  • Uygulamada yer alan özelliklerin hepsini kullanabilmek için kullanıcıların sürüm yükseltmesine gerek yoktur. Ücretsiz sürümle de uygulamada yer alan bütün özellikler sınırsız olarak kullanılabilir.

WhatsApp Call Recorder Nasıl Kullanılıyor?

Marketten uygulamayı indirdikten ve cihazınıza kurulumunu gerçekleştirdikten sonra uygulamayı başlatabilirsiniz. Uygulamanın kurulumu gerçekleştirildikten sonra yapacağınız bütün WhatsApp görüşmeleri isteğinize göre kayıt altına alınmaya başlayacaktır.

Uygulama içerisine girerek gerçekleştirilen WhatsApp arama kayıtlarınızı görüntüleyebilir, bu görüşme kayıtlarını da istediğiniz şekilde sıralayabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp "Yeni Mesajınız Olabilir" Bildirimi Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan