WhatsApp Profilime Kim Bakmış?

WhatsApp Profilime Kim Bakmış?
WhatsApp Profilime Kim Bakmış?

Ülkemizde 2013 yılında itibaren faal olan WhatsApp uygulaması yeni özellikleri ile ve sade kullanışlı görüntüsü ile birlikte hemen hemen herkesin telefonlarında yerini aldı. Bugün ise WhatsApp uygulamasında WhatsApp profilime kim bakmış sorusunun yanıtından bahsedeceğim. Biliyoruz ki WhatsApp uygulamasının birçok farklı versiyonu bulunmaktadır, bu sürümler ilk olarak WhatsApp yayınlandıktan sonra 2014 yılında ortaya çıktı. Peki, nedir bu sürümler ne işe yarar? WhatsApp uygulamasıyla birebir aynı özellikleri barındırmaktadır, lakin birebir aynı özellikleri barındırdığı gibi ek özellikler ile kullanıcının daha kolay ve daha verimli kullanılması adına bazı ek özellikleri mevcuttu. Bu özelliklerden biride rehberimizde kayıtlı olan kişilerin WhatsApp’ta yapmış olduğu bütün bazı hareketleri kayıt altına almasıdır, bu kısıma LOG kısmı denilmektedir. WhatsApp’ın farklı sürümlerinde LOG bölümü sayesinde sizlerde başkaların neler yaptığını ne gibi işlemleri saat kaç gibi hangi tarihte yaptığına dair bütün bilgileri kayıt altına alabilirsiniz. Bu gibi bilgiler haricinde bir kimse sizin WhatsApp profilinize bakar ise, size mesaj atar ise bunları da kolaylıkla takip edebilirsiniz.

WhatsApp Profil Fotoğrafıma Kim Bakmış?

WhatsApp’ta profilime kim bakmış sorusunun cevabını öğrenmek istiyorsanız ilk etapta bir süre boyunca WhatsApp Plus olarak adlandırdığımız bu sürümleri kullanmanız gerekmektedir. Bu programı kullanmaya başladığınız takdirde LOG kısmı çalışmaya başlayacaktır, 2-3 saat sonrasında LOG sistemi düzene oturduktan sonra gerekli verileri ekledikten sonra artık bu verileri kontrol ederek kimlerin profillerinize bakıp bakmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. LOG bölümüne ulaşmak için yapmanız gereken tek işlem, kullanmış olduğunuz sürümün ayarlarını açarak buradaki Open Log seçeneğine dokunarak listeye ulaşabilirsiniz.

Listeyi açtıktan sonra karşınıza tarih ve saatler çıkacaktır burada kimlerin neler yaptığını takip edebilirsiniz, kimlerin profilinize baktığını da bu listeden öğrenebilirsiniz. WhatsApp Plus hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız bunun için sizlerde WhatsApp Plus Nedir? başlıklı yazımıza göz atarak buradan gelişmeleri inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Plus Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

hafise bçer - 24 Kasım 2017 - 14:56

kardeşimin yazışmaları başkası tarfından cevaplanıyor hiçbir özelimiz yok ve artık bu uygulamayı kullanamıyoruz

    kozbon - 28 Kasım 2017 - 14:55

    Merhaba efendim, kardeşinizin hesabını birin Web WhatsApp’tan kontrol ediyor olabilir.

    Mustafa - 15 Ocak 2018 - 20:02

    Merhaba. WhatsApp web başka bir bilgisayar veya telefon üzerinde açık kalmış veya kasten açık bırakıldıysa her şekilde cevap verilebilir.