WhatsApp Hep Çevrimiçi Görünme Hilesi

WhatsApp Hep Çevrimiçi Görünme Hilesi
WhatsApp Hep Çevrimiçi Görünme Hilesi

Yoğun bir ilgi ile kullanılmakta olan WhatsApp uygulamasında bugün herkesin merak ettiği konu olan sürekli olarak çevrimiçi gözükme işlemine değineceğim. WhatsApp’ta çevrimiçi gözüken kişileri sürekli başkalarıyla konuştuğunu varsaymaktayız, buna nazaran genellikle gençler ya da evli çiftler birbirlerini kıskandırmak için sürekli çevrimiçi gözükürler. Bu durum her ne kadar kötü olsa da kimi zaman ilişkilerde merak oluşturmaya yol açıyor ve sonunda ya ilişki bitiyor ya da taraflar birbirlerine mesaj atarak (kiminle konuşuyorsun gibisinden) barışma süreci oluyor. Peki, WhatsAppta sürekli çevrimiçi nasıl gözükürüz? WhatsApp uygulamasında hep çevrimiçi gözükmek için ilk olarak telefonlarınıza GBWhatsApp sürümünü indirmeniz ve ardından bu sürümü kurmanız durumunda gereken ayarları yaparak WhatsApp’ta hep çevrimiçi kalmış olursunuz.

Sürekli Çevrimiçi Gözükmek İçin Gereken Ayarlar

  1. GBWhatsApp sürümünü telefonunuza indirip kurunuz ve telefon numaranız ile normal WhatsApp’a nasıl kayıt olduysanız bu uygulamaya da kayıt olunuz.
  2. Daha sonrasında sağ üst köşedeki seçenekler kısmına dokunup GBSettings işaretine dokunun.
  3. Gelen ayarlar kısmında Other MODS seçeneğine tıklayınız ve ardından Always Online işaretini işaretleyiniz.
  4. Daha sonrasında WhatsApp uygulamasını kapatmadan ekranınızı kilitlemeniz durumunda veya farklı bir uygulama kullanırken hep WhatsApp uygulamasında çevrimiçi olarak gözükürsünüz.

WhatsApp Plus Nereden İndirebilirim?

WhatsApp Plus uygulamasına sürekli olarak güncellemeler gelmektedir bunun için sitemizde yer alan WhatsApp Plus Nedir? başlıklı yazımıza göz atarak buradan indirme işlemini başlatabilirsiniz.

WhatsApp Plus Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu ayarın sorunsuz olarak çalışmasını istiyorsanız mutlaka telefonunuzun güç ayarları kısmından pil ömrünü full performans olarak ayarlamanız gerekmektedir. WhatsApp uygulamasının sürekli olarak arka planda çalışmasına izin vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde Always Online özelliği çalışmaz ve WhatsApp’ta sürekli olarak çevrimiçi gözükmezsiniz.

Ayrıca GBWhatsApp uygulamasına sıkça güncellemeler gelmektedir, GBWhatsApp uygulamasını şuan internetten mevcut bir internet sitesinden indirmek yerine bizlere mesaj atarak GBWhatsApp sürümünün son sürüm linkini isteyerek bu sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz. Son bir hatırlatma daha eklemek isterim, GBWhatsApp sürümünü ve buna benzer diğer sürümleri maalesef ki kullanmak yasaktır bunun için WhatsApp tarafından ceza alma gibi bir durum söz konusu.

WhatsApp Ceza Olayı Hakkında Kısaca Özet

WhatsApp uygulamasında bilindiği gibi WhatsApp’a erişim sağlanırken farklı bir uygulama üzerinden erişim sağlanır ise bu durum WhatsApp’ın kurallarına aykırı olarak sonuçlanmaktadır. Yani sizler WhatsApp’ın kendi sürümünü kullanmazsanız Whatsapp Plus gibi sürümler kullanırsanız bu durumda WhatsApp’tan 1 günlük veya 1 haftalık uzaklaştırma gibisinden ceza alabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

10ur - 10 Ocak 2018 - 22:23

“WhatsApp uygulamasının sürekli olarak arka planda çalışmasına izin vermeniz gerekmektedir.”Kısmını nasıl yapacağız peki?Yardımcı olursanız sevinirim

Anonim - 19 Ocak 2018 - 00:09

Olmuyor

Anonim - 26 Ocak 2018 - 13:34

GBwhatsappın linkini istiyorum

    Kozbon - 26 Ocak 2018 - 20:25

    Merhaba bunun için bizimle Facebook üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Anonim - 8 Mart 2018 - 03:21

5 dk sonra cevrum içi olusum kapaniyor he ypmaliyim