WhatsApp da Sevgilim Kimle Konuşuyor?

WhatsApp da Sevgilim Kimle Konuşuyor?
WhatsApp da Sevgilim Kimle Konuşuyor?

İşte ilişkilerde güvensizliklerden dolayı ortaya çıkmış olan bir soruyu da sizlere yanıtlamak isterim. Bizler kozbon ailesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize çok teşekkür ederiz, iyi günde kötü günde hep yanımızda oldunuz, sizleri çok seviyoruz. Öncelikle WhatsApp gizlilik konusuna çok önem verir iken 3.0 güncellemesinde bu gizlilik politikasının iplerini biraz serbest bırakacak diyebilirim.
Gelişmelerden haberdar olmak için mutlaka alt kısımda yer alan yorumları detaylı bir şekilde okuyun, 15 Aralık tarihinden itibaren İphone kullanıcıları için harika bir uygulama paylaşacağım.

Evet WhatsApp’ın ilerleyen güncellemelerinde kız arkadaşınızın ya da erkek arkadaşınızın kiminle konuştuğunu merak ediyorsanız bu merakınız en kısa zamanda giderilecektir. WhatsApp’ın 3.0 güncellemesinde birçok yenilik beklenirken en büyük yeniliği yedekleme işlemini Google’de yapması bence büyük hata oldu. Kıskanç arkadaşları sevindirecek, gizlilik hakkında tereddütleri olan arkadaşları üzecek olan yenilik en kısa zamanda yayınlanacak diyebilirim. Onun yerine bizleri(ben de sizler gibi çok kıskanç biriyim) şuanlık idare edecek bir uygulamadan söz etmek isterim. Öncelikle bu uygulama arkadaşlarımızın mesajlarını okumaya yardımcı olmuyor lakin okumuşcasına çok büyük bir destek oluyor diyebilirim.

Uygulama hakkında biraz bilgi vereyim; uygulama sadece bir numara ani bir kişi de çalışıyor. Mesela ben kız arkadaşımın üzerinde denedim. Kız arkadaşım WhatsApp’a ne zaman giriş yapma ne zaman çıkış yapsa saati/dakikasına kadar hatta saniyesine kadar herşeyi kayıt altında tutabiliyor. Uygulama ücretsiz lakin içinde çok reklam var istemeden de reklamlara tıklayabiliyorsunuz Google Play marketlerine giderek WhatsDog kelimesini aratarak telefonunuza son sürümünü kurabilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu çok basit, ilk başta gmail hesabımızı seçiyoruz ardından kimin giriş/çıkışlarını kontrol edeceksek onun numarasını listeden belirleyip kurulumu bitirmiş oluyoruz. Kişi WhatsApp’a girdiğinde bize bildirim geliyor ve uygulamada kayıt altında tutuluyor diyebilirim. Elimizden geldiğince WhatsApp ve diğer uygulamaları incelemeye çalışıyoruz. Bizlere destek olmayı bizleri sürekli takip etmekten vazgeçmeyin. He bu arada kız arkadaşım illaki bu mesajı okuyacaktır, ona böyle birşey yaptığım içinde bana kızacaktır ama napabilirim zamanındaki yaşadğımız bir çok olay sonucunca böyle sorunlara böyle çözümler üreterek kendimi tatmin etmek zorundayım neden mi çünkü ben kıskanç biriyim. ?

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'ta Arşivlenen Mesajlar Nerede? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Hazan - 11 Temmuz 2017 - 13:33

Whatsdoğ indirdim ama açamıyorum daha sonra deneyiniz diyor acaba son sürüm olmayabilirmi çalışan bir link atarmısınız rica etsem

    kozbon - 12 Temmuz 2017 - 10:00

    Merhaba, WhatsDog uygulaması yerine Whatscope veya Wossip uygulamalarını tavsiye ederim.

Anonim - 15 Aralık 2017 - 19:08

Peki Premium olmayanlar için başka yöntem bulabilecek misiniz

    kozbon - 17 Aralık 2017 - 23:43

    Merhaba efendim, şuan için yeni bir gelişme yok lakin olursa ilerleyen günlerde bu yazımızı güncelleyeceğiz.