WhatsApp 6 Haneli Kod Nedir?

WhatsApp 6 Haneli Kod Nedir?
WhatsApp 6 Haneli Kod Nedir?

WhatsApp uygulamasında son zamanlarda güvenlik gelişmeleri bir çok kişinin dikkatini çekmektedir, 2.12.5.61 sürümünün yayınlanmasının ardından güvenlik konusunda bir çok gelişmelere imza atmış olan WhatsApp uygulamasında artık kayıt olurken hem arama sistemi kullanılmaktadır hemde SMS ile 6 haneli kod sistemi kullanılmaktadır. WhatsApp uygulamasında herkesin güvenliği için, bir kişi herhangi bir kişinin numarasını girerek onun mesajlarına erişememesi için uygulamış olduğu bu doğrulama sistemi hakkında sizlere bugün merak edilen konulardan biri olan 6 haneli kod nedir hakkında bilgiler vereceğim. Ayrıca biri benim telefon numaramı girerek WhatsApp konuşmalarımı görebilir mi hakkında merak edilen konulardan biri olan WhatsApp kullanıcının aklında yer alan bu soruya kesin cevaplar vererek sizleri bilgilendireceğiz. WhatsApp uygulamasına gelen son 2 güncelleme ile artık sade duvar kağıtlarını kullanabilmekteyiz bunun haricinde ise WhatsApp uygulamasında artık kalın yazı devri de başlamış durumdadır. Eğer sizlerde kalın yazı hakkında bilgiye sahip olmak istiyorsanız mutlaka WhatsApp kategorimize göz atmayı unutmayınız. WhatsApp uygulamasında 6 haneli kod hesabınızın doğrulama amacı için konulmuştur, eğer telefonunuzdaki hattın numarası doğru ise ve herhangi bir veri bağlantı sıkıntısı çekmiyorsanız hattınıza gelecek olan SMS’te yer alan 6 haneli kodu kullanarak doğrulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

WhatsApp 6 Haneli Kod Gelmiyor

Eğer WhatsApp uygulamasına kayıt olurken telefonlarınıza 6 haneli kod gelmiyor ise mutlaka diğer bir yöntem olan arama sistemini kullanmanızı tavsiye ederim. Türkçe destekli olan, sizi ücretsiz bir şekilde arayan WhatsApp tele sekterinin söylemiş olduğu numaraları WhatsApp doğrulama kısmına giriş yaparak WhatsApp kayıt işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. WhatsApp uygulamasına kayıt olurken 6 haneli kod gelmiyor diyorsanız da mutlaka şu sorunlara çözümler üretiniz.

6 Haneli Kod Gelmeme Sebepleri

  • Telefonunuzun şebekesini kontrol ediniz,
  • Telefonunuza takılı olan hattı kontrol ediniz,
  • Telefon numarasını doğru girdiğinizden emin olunuz,
  • Herhangi bir veri bağlantısına bağlı olup olmadığınızı kontrol ediniz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Eski Mesajlar Bulunur Mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Smitha644 - 5 Kasım 2017 - 23:03

I genuinely enjoy studying on this website, it holds good content. Never fight an inanimate object. by P. J. O’Rourke. bkedbckdbeekeked

Eylül - 23 Aralık 2017 - 12:50

Anlamıyorum

Poyraz - 6 Eylül 2018 - 18:34

Kod nedir