Vodafone Sevgililer Günü Hediyesi

Vodafone Sevgililer Günü Hediyesi
Vodafone Sevgililer Günü Hediyesi

Sizlere nasıl anlatsam, Vodafone operatörü can can. Yani tarif edilemeyecek kadar sevgi besliyorum bu operatöre. Bilindiği gibi bugün 14 Şubat yani sevgililer günü, sevgilisine hediye almak istemeyen kişiler, benim gibi hediye konusunda kötü olanlar kişiler zaten geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrıldılar ve yarın için şimdiden barışmak güzel planlar kurup sevgilisiyle barışmanın yollarını düşünmektedir. İşte ilişkileri sırf bu yüzden çok seviyorum, kavgasız bir ilişkiyi de kesinlikle düşünemiyorum kavgasız ilişki mi olur? Her neyse efendim, Vodafone operatörünün sunmuş olduğu FreeZone’lu olan kişiler için geçerli olan 1GB bedava internet paketi sayesinde 24 saat boyunca geçerli olan 1GB hediye kampanyadan sizlerde yararlanmak istiyorsanız ve bugünlerde yalnız iseniz yapmanız gereken işlemlerden biri ise sizin en kıymetli operatörünüz olan Vodafone operatörüne mesaj atmak olacaktır.

SEVGİLİLERGUNU yazıp 1001’e ücretsiz olarak mesaj gönderiyoruz, ardından sisteme kayıdımızı yaptırıp bekliyoruz. Yaklaşık olarak 1 saat içerisinde Vodafone tarafından gelecek olan onay SMS’in ardından 14 Şubat tarihinde 1GB bedava internetin tadını çıkartıyoruz. #Bizdensin tagı ile başlatılan sevgililer günü kampanyasından yararlanmak için hemen sizle SEVGİLİLERGUNU yazıp 1001’e yollayınız ve hattınıza tanımlanacak olan 1GB bedava interneti doya doya kullanın. 2016 yılında bizleri sevgililer gününde yalnız bırakmayan ve gençlerin dilinden anlayan bir diğer büyük operatörlerden olan Vodafone’un bu yapmış olduğu kıyağı unutmayalım.

Vodafone Sevgililer Günü Hediyesi

Ayrıca Vodafone’dan daha fazla bedava internet kazanmak istiyorsanız vodafone bedava internet başlıklı yazımıza göz atmayı unutmayın. Eğer sizlerde daha önceden ABONE SUPER 2GB paketini hiç yapmadıysanız Vodafone’dan toplamda 2GB hediye internet kazanabilirsiniz. Eğer 30 günde bir geçerli olan Vodafone Yanımda uygulamasını daha önceden hiç yapmadıysanız 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 1GB hediye interneti kullanabilirsiniz.

Sevgililer Günü 1GB Hediyesi

  1. Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
    1. SEVGİLİLERGUNU yazıp 1001’e ücretsiz olarak mesaj atınız.
  2. Ne Kadar İnternet Verecek?
    1. Toplamlarda sizlere 1GB bedava internet verecektir.
  3. Kaç Gün Kullanabilirim?
    1. 24 Saat boyunca size verilen 1GB bedava internetin tadını çıkartabilirsiniz.
  4. Daha fazla paket istiyorsanız YUKLE yazıp 4455’e gönderin ve gelecek olan SMS’de daha fazla hediye internet kazanın. Ve alt kısımdaki yazılarımıza da göz atmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Beni Ara Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan