Vodafone Salla Dolsun Nasıl Yapılır?

Vodafone Salla Dolsun Nasıl Yapılır?
Vodafone Salla Dolsun Nasıl Yapılır?

Gençlerin vazgeçilmez operatörü olan Vodafone operatörü geçtiğimiz günlerde başlatmış olduğu Salla Dolsun Taşsın kampanyası sayesinde internet paketlerini biten her FreeZone’lular telefonu sallayıp tekrardan internet paketlerini çok rahat bir şekilde doldurabilmektedir. Şayet sizlerde Vodafone operatörünü kullanıyorsanız ve 2017 yılında daha fazla bedava internet kazanmak istiyor sizlerde biten internet paketlerinizi hemen doldurmak istiyorsanız Vodafone FreeZone’lu olmaya ne dersiniz? İnternet paketiniz bittiği vakit hemen telefonlarınızda bulunmakta olan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarınıza indirip sallayıp tekrardan paketlerinizin dolmasını sağlayabilirsiniz. 10TL karşılığında tarifenizde yer alan bütün internet paketlerinin tekrardan dolmasını sağlamak için ilk olarak telefonlarınıza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek ve ardından Vodafone FreeZone’lu olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca üstelik sizlerde FreeZone’lular için özel hazırlanmış olan Faturalı Esnek Mini Tarife, Faturalı Esnek Midi Tarife, Faturalı Esnek Maksi Tarife veya Faturalı Esnek Esnek Ekstra Tarifelerinden herhangi birini yaparak bu kampanyadan sizlerde faydalanabilirsiniz. Eğer ki hattım faturalı değil diyorsanız da Faturasız Vodafone FreeZone’lular için de Faturasız Esnek Mini Tarife, Faturasız Esnek Midi Tarife veya Faturasız Esnek Maksi Tarifesini yapabilirsiniz.

Salla Dolsun Nasıl Yapılır?

  1. Vodafone FreeZone’luysan telefonuna Vodafone Yanımda uygulamasını indir.
  2. Vodafone Yanımda uygulamasını açıp hemen sallamaya başla.
    • Bu kampanyadan sadece üst kısımda bahsedilmiş olan tarifeler için geçerlidir.

Daha Fazla Bilgi

Sizler de daha fazla bilgiye sahip olmak istiyor ve bir an önce Vodafone FreeZone’lu olmak istiyorsanız hemen http://www.salladolsuntassin.com/ adresine giderek buradan bu tarife hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vodafone, ülkemizin önde gelen operatör markalarından birisidir. Otuz milyon civarında insana hizmet veren Vodafone’un ayrıcalıklar ile dolu dünyasına katılmak ister misiniz? Vodafone Freezone’lu iseniz, vodafone salla doldur kampanyası ile telefonunuzu sallayarak, hediye internet paketini kapabilirsiniz.

Milyonlarca kişi bu süper kampanyayı kullanarak, hediye internetleri doyasıya kullanmaktadır. Hemen Vodafone yanımda uygulamasını telefonuna indir ve internetin bittiği anda bu uygulamaya gir ve telefonunu salla. On liraya, internet paketin yenilenir ve Vodafone’dan sürpriz hediyeler ile mutluluğunu ikiye katlayabilirsin.

Faturalı ya da faturasız olman da fark etmiyor, faturalı da olsan faturasız da olsan Vodafone’nun bu süper kampanyasından yararlanabilirsin. Telefonunu sallayarak hediye internetleri topla ve birçok sürprizi Vodafone sayesinde doya doya kullan.

 

Bir önceki yazımız olan Vodafone Bedava Sinema Bileti Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Murtaza - 24 Nisan 2019 - 16:25

Kısaca vodone hiç iyi hizmetleri yok