Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma
Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Vodafone hattınızda karşılaşmış olduğunuz olası bir hata veya herhangi bir durumda bu sorunları çözebilmek adına ilk etapta Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterli olacaktır. 2017 yılında Vodafone müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak için ilk etapta 542’yi çevirip ardından tele sekterin yönlendirdiği adımları sırayla takip ediniz. İlk etapta tele sekterden sonra 1 tuşuna basıp bir süre bekleyiniz ve sizden yeni bir işlem yapmanızı istediği vakit tekrardan 0 tuşuna basarak bir sonraki işleme geçiş yapınız ve ardından müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmış olabilirsiniz. 2017 Vodafone müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak için, 542’yi çevirip ardından sırasıyla 1 ve 0 tuşlarına basıp ilerlemeniz yeterli olacaktır. Dakikası 40 kuruş olarak ücretlendirilmekte olan müşteri hizmetlerine bu şekilde bağlanabilirsiniz.

Vodafone operatöründe karşılaşmış olduğunuz sorunları sadece bir telefon açarak kolaylıkla çözebilirsiniz, bunun için sizlerde bir an önce Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmayı unutmayınız. Peki, Vodafone müşteri hizmetlerine ücretsiz olarak nasıl ulaşabiliriz? Bunun için sizlere bazı alternatif yollar sunduk, sizlerde bu alternatif yollar sayesinde kolaylıkla Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz.

Twitter Üzerinden Vodafone’la İletişime Geçmek

Vodafone operatöründe karşılaşmış olduğunuz sorunları sosyal medya üzerinden direk olarak çözebilirsiniz. İlk etapta Twitter hesabınız varsa Twitter’a giriş yapınız yok ise hemen 1 dakika içerisinde yeni bir Twitter hesabı oluşturunuz ve Twitter üzerinden @VodafoneDestek adlı kullanıcıya sorunuzu detaylı bir şekilde anlatınız.

Diğer Alternatif Yol – Forum Açmak

Diğer operatörlerden daha farklı olan Vodafone operatöründe karşılaşmış olduğunuz sorunları Forum üzerinden dile getirerek kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz. http://forum.vodafone.com.tr/ adresine giderek buradan Vodafone Forum adresine kayıt olup ilgili kategoride özel bilgilerinizi paylaşmadan sorunuzu yazıp yetkili kişilere kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Bedava İnternet 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 1 Ekim 2017 - 20:12

fiber internet kullaniyrm.fakat ev değişikliği yaptim. adres bilgilerine gore fiber iletişim için internet yok.islemleri tam yapmadılar bu hesabında kapatmak istiyorum yapmadılar.interneti aylardır kullanamıyorum ama cezalı cezalı fatura ödüyorum.bir çare istiyorum

Anonim - 7 Ocak 2018 - 09:45

ya bu müşteri hizmetlerine bağlanmak bukadarmı zor ya ne yapsak nereye baş vursak olmuyor.hep hikaye bazen vodafonlu olduğuma lanet ediyorum bukadar

mahmut aslan - 7 Ocak 2018 - 09:46

ya bu müşteri hizmetlerine bağlanmak bukadarmı zor ya ne yapsak nereye baş vursak olmuyor.hep hikaye bazen vodafonlu olduğuma lanet ediyorum bukadar

Anonim - 10 Ocak 2018 - 23:12
Anonim - 31 Ocak 2018 - 22:17

müşteri hizmetlerine ulaşamıyorm tarifem bu gün itibari bitiyor tarifemin sonlandırılıp yenilenmemesini istiyorum

Anonim - 4 Şubat 2018 - 09:50

Nasılsın musteri hizmetlerine baglanirim

İdris SARIDAĞ - 5 Mart 2018 - 12:22

5554892654 nolu vodafone müşterisiyim 19 TL tarifenizden yararlanıyorum ve bir mesaj geldi 3 tl karşılılğı 2 cigabyt internet diye evet diye cevapladım ve sonra mesaj geldi gece tarifelidir diye, ben ücret karşılığı alıyorum hizmet ve ne zaman kullanacağıma siz karar veriyorsunuz vodafon olarak ben tarifemi istediğim zanman kullanmak istiyorum. vodafonu bu durumdan dolayı kınıyorum.Müşteri memnuniyeti dikkatlerden kaçmamalı:
Gereğini arz ederim.

fidan - 9 Haziran 2018 - 15:16

cep aran tl kazanamıyorum sürekli 6 tl rimit doldurdunuz die mesaj gelyor 1 yıldır aynı mesaj bu soruna bir care

Havva - 15 Nisan 2019 - 17:34

Telefonum bazı görüntüler gidiyor

KelAstode - 11 Mayıs 2019 - 12:26

Viagra Und Andere Potenzmittel Purchase Zithromax No Prescription Suprax