Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma
Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Vodafone hattınızda karşılaşmış olduğunuz olası bir hata veya herhangi bir durumda bu sorunları çözebilmek adına ilk etapta Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterli olacaktır. 2017 yılında Vodafone müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak için ilk etapta 542’yi çevirip ardından tele sekterin yönlendirdiği adımları sırayla takip ediniz. İlk etapta tele sekterden sonra 1 tuşuna basıp bir süre bekleyiniz ve sizden yeni bir işlem yapmanızı istediği vakit tekrardan 0 tuşuna basarak bir sonraki işleme geçiş yapınız ve ardından müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmış olabilirsiniz. 2017 Vodafone müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak için, 542’yi çevirip ardından sırasıyla 1 ve 0 tuşlarına basıp ilerlemeniz yeterli olacaktır. Dakikası 40 kuruş olarak ücretlendirilmekte olan müşteri hizmetlerine bu şekilde bağlanabilirsiniz.

Vodafone operatöründe karşılaşmış olduğunuz sorunları sadece bir telefon açarak kolaylıkla çözebilirsiniz, bunun için sizlerde bir an önce Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmayı unutmayınız. Peki, Vodafone müşteri hizmetlerine ücretsiz olarak nasıl ulaşabiliriz? Bunun için sizlere bazı alternatif yollar sunduk, sizlerde bu alternatif yollar sayesinde kolaylıkla Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz.

Twitter Üzerinden Vodafone’la İletişime Geçmek

Vodafone operatöründe karşılaşmış olduğunuz sorunları sosyal medya üzerinden direk olarak çözebilirsiniz. İlk etapta Twitter hesabınız varsa Twitter’a giriş yapınız yok ise hemen 1 dakika içerisinde yeni bir Twitter hesabı oluşturunuz ve Twitter üzerinden @VodafoneDestek adlı kullanıcıya sorunuzu detaylı bir şekilde anlatınız.

Diğer Alternatif Yol – Forum Açmak

Diğer operatörlerden daha farklı olan Vodafone operatöründe karşılaşmış olduğunuz sorunları Forum üzerinden dile getirerek kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz. http://forum.vodafone.com.tr/ adresine giderek buradan Vodafone Forum adresine kayıt olup ilgili kategoride özel bilgilerinizi paylaşmadan sorunuzu yazıp yetkili kişilere kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Bedava İnternet 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan