Vodafone Kurban Bayramı Konuşma Paketi

Vodafone Kurban Bayramı Konuşma Paketi
Vodafone Kurban Bayramı Konuşma Paketi

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en çok konuşturan operatörü vodafone olarak bu bayramda sizleri çok konuşturmaya devam ediyoruz. Birbirinden farklı tarifelerimizle vodafone kurban bayramı konuşma 2017 için özel bir kampanya aratmıyoruz. Konuştukça katlanan tarifelerimizle, size özel hediye dakikalarımızla her bayram olduğu gibi bu bayram da sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Biz vodafone ailesi olarak şimdi vodafone yeni bir faturasız hat alan herkese 40 cep lira + 2GB veya 400 DK+ 250 MB+ 250 SMS sadece 41 TL. Üstelik bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey 7000’e ücretsiz sms göndermeniz.  Ayrıca vodafone faturalı hat kullanan müşterilerimiz de gerek akıl küpü tarifeleriyle gerekse kamululara özel akıl küpü tarifelerimizle bu bayram da konuşmaya doyacaksınız. Vodafone’ye yeni gelen müşterilerimiz için de indirimler devam ediyor. İster faturalıda akıl küpü tarifeleri ile ister faturasız hatlara özel kaçırılmayacak fırsatlarla bu bayram daha önceki bayramlardan daha çok konuşacak Vodafoneli olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Vodafone kurban bayramı konuşma 2017 paketleriyle yine sizi yalnız bırakmıyor.

Bayramlar paylaştıkça güzeldir. Bayramda tüm sevdiklerinizin yanında olamasanız da vodafone kurban bayramı konuşma 2017 yılında bir alo ile onlara kavuşturuyor. Annenizin, babanızın, dedenizin, anneannenizin ya da kiminiz varsa hepsiyle doya doya konuşturuyor. Siz sevdiklerinizden uzak kalmayın diye bu bayram da yepyeni tarifelerimizle sizleri bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Güvenli Depo Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan