Vodafone Kırmızı Işık Uygulaması Nedir?

Vodafone Kırmızı Işık Uygulaması Nedir?
Vodafone Kırmızı Işık Uygulaması Nedir?

Vodafone gerçekten tebrik edilesi bir uygulamaya imza atmış diyebilirim, oldukça çok kullanışlı bir uygulama yaparak kullanıcılarının hizmetine sunduğu kırmızı ışık uygulaması sayesinde hızlı bir şekilde acil bir durum esnasında acil servis numaralarını internet üzerinden araştırıp bulmak yerine, Vodafone’un sunmuş olduğu kırmızı ışık uygulaması sayesinde ihtiyacımız olan bütün acil servislere ulaşabilirsiniz. Ayrıca olası bir acil durumunuzda ilk yardımınıza ulaşacak olacak kişileri hızlı erişim kısmına ekleyerek kolaylıkla o kişiler ile iletişime geçmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca Vodafone sadece bununla kalmıyor, bir çok yeni uygulaması sayesinde bir çok yerde ücretsiz ile indirimli alışveriş yapmanızı da sağlıyor. Müşterisine oldukça çok önem veren operatörlerden biri olan Vodafone, yeni uygulamalarından biri olan Avantaj Cepte uygulaması sayesinde size Kahve Dünyası’nda ücretsiz kahve içmenize vesile oluyor. Ayrıca sadece kahve ile bırakmayan Vodafone, Mc Donals gibi yerlerde bir menü almanız karşılığında size bir menü de hediye ediyor. Hem karnımızı doyuran, hem cebimize uygun fiyatta internet sunan operatör bununla kalmayıp herkes kullansın diye ücretsiz olarak Kırmızı Işık uygulamasını sunuyor.  Kırmızı ışık uygulaması sayesinde direk olarak acil servis numaralarına erişebilirsiniz ve böylelikle zaman kazanmış olacaksınız.

Başınıza gelen herhangi bir acil durumda, telefonunuza bakan kişinin kiminle iletişim kurmasını gösteren bu uygulama sayesinde belki de hayatınız kurtulacak. Her ay bütün müşterisine ayrım yapmadan ücretsiz olarak bir hafta boyunca kullanabileceği 1GB internet hediye etmekte bunun için yapmanız gereken, Google Play mağazalarından Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek ücretsiz olan internet paketini satın almanız yeterli olacaktır.

Vodafone Kırmızı Işık

Vodafone’un sunmuş olduğu yararlı uygulamalardan biri olan Kırmızı Işık uygulamasını telefonunuza indirebilmeniz için, eğer telefonunuz Android işletim sistemine sahip ise Google Play üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz. Vodafone Kırmızı Işık uygulaması ücretsizdir, lakin şuan Android işletim sistemine sahip olan telefonlara hizmet vermektedir.

Vodafone’un sunmuş olduğu olan Kırmızı Işık uygulamasında yer alan Acil butonu ile dilediğiniz kişilere anında ulaşabilirsiniz, olası bir durumda telefonunuzu sallayıp sizinle iletişim kurmasını istediğiniz kişilere kolaylıkla mesaj gönderen, sizin adınıza arama yapan Kırmızı ışık uygulaması sayesinde hayatınız kurtulacaktır.

Bir önceki yazımız olan TL Katlama İşlemi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan