Vodafone Güvenli Depo Nedir?

Vodafone Güvenli Depo Nedir?
Vodafone Güvenli Depo Nedir?

Akıllı telefonlar kullanıldıkça cihazların hafızası yetersiz gelebilmektedir. Bazı durumlarda telefonun arızalanması veya kırılması gibi durumlar meydana gelmekte, bu durumlarda da telefon formatlanır ise bilgiler silinmektedir. İnsanlar teknoloji çağında telefon numaralarını, fotoğraflarını, videolarını, dosyalarını ve diğer bir çok bilgiyi telefonlarına kayıt ederek burada saklamaktadır. Arıza ve ya telefon değişikliğinde ise bu bilgiler ya silinmekte ya da aktarmak için insanların çok zaman harcaması gerekmektedir. Vodafone güvenli depo uygulaması artık bu sıkıntıya son vermek için geliştirilmiş durumda. Akıllı telefonlarda yedeklenilen her şeyi buraya yedekleyerek saklamak mümkün hale geliyor. Vodafone güvenli depo nedir?

Vodafone Güvenli Depo

Vodafone tarafından abonelerine sunulan online bir uygulama olan güvenli depo verilen saklanması için kullanılmaktadır. Telefonlarda bulunan marketten vodafone indirilerek kullanılmaktadır güvenli depo uygulaması. Uygulama indirildikten sonra kullanmak için şifreye ve kullanıcı adına ihtiyaç vardır. Sizin bilgilerinize başka birinin ulaşmasını önlemek için kullanıcı adı ve şifre yöntemi ile giriş yapılabilir sisteme.

Vodafone güvenli depoda telefonlarda bulunan videolar, fotoğraflar, telefon rehberinde bulunan numaraları, mesajlarınız ve dosyalarınız aktarılarak burada güvenli bir şekilde yedekleme işlemi yapılıyor. Kullanıcılar Vodafone depoya yeni çektikleri videoların, rehbere yeni eklenen kişilerin ve ya fotoğrafların kendileri atmadan otomatik atılmasını istiyor ise bu hizmette bulunuyor güvenli depoda. Ayarlamanın bu şekilde yapılması durumunda vodafone güvenli depoda fotoğraf ve ya video çekildiğinde ve rehbere yeni kişi eklendiğinde sistem otomatik olarak yedekleme işlemi yapıyor. İstedikleri her şeyi depolamak için bu sistem kullanıcılara 1 GB gibi önemli bir yedekleme alanı sunuyor. Telefonda bulunan ve ya bilgisayarda bulunan verilerin yedeklenmesi için bu alan ciddi bir alan sunuyor.

Vodafone ile güvenli depo uygulamasını kullanmak isteyenler bu uygulama sayesinde verilerini kaybetme riskinden kurtuluyor. Verileri her seferinde kaybetmek istemeyen, kendi hatıralarını silmek istemeyenler için güzel bir uygulama. Bu uygulama marketten ücretsiz olarak indirilerek kullanılabilir. Verileri başka bir cihaza çekmek için sisteme giriş yapılarak istedikleri verileri çekebilirler kullanıcılar. Yedeklemek ve sistemden veri almak için istediklerini tercih edebilir ve istediği bilgileri yedekleyerek aynı şekilde sistemden istediklerini çekebilir kullanıcılar.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Salla Dolsun Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan