Vodafone Facebook Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Facebook Paketi Nasıl İptal Edilir?
Vodafone Facebook Paketi Nasıl İptal Edilir?

Ülkemizin büyük operatörlerinden biri olan Vodafone ve her hafta daha farklı kampanya ile  bizlere bol bol fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Vodafone operatöründe yer alan Facebook paketi hakkında birkaç yöntem ile nasıl iptal edeceğiniz konusunda bilgi vereceğim. Vodafone operatöründe yer alan bedava Facebook paketlerini ya da ücret karşılığında satın almış olduğunuz Facebook paketi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız mutlaka Vodafone Facebook Paketi Nasıl İptal Edilir başlıklı yazımıza bir göz atmayı unutmayınız. Bildiğiniz üzerine Vodafone operatörü her 30 günde bir olarak bizlere bedava olarak sunmuş olduğu haftalık 1GB paketi sayesinde doya doya internete herhangi bir ücret ödemeden kolaylıkla erişmemizde yardımcı olmaktadır. Bu paketin haricinde bazen Facebook hesabımıza kolaylıkla erişmemiz için ve sadece telefonumuzda Facebook ihtiyacı duyuyorsak sadece Facebook paketi satın alarak kolaylıkla Facebook’a daha uygun bir ücret ödeyerek erişim sağlayabiliriz. Her geçen gün daha fazla müşteriye sahip olan Vodafone operatöründe yapmış olduğunuz Aylık olarak belirlemiş olduğunuz Facebook ve Twitter paketini 6TL karşılığında satın alabilirsiniz. İlerleyen günlerde eğer bu paketi iptal etmek isterseniz ilk olarak IPTAL YENI FT yazıp veya  IPTAL YENIFT yazarak 3636’ya ücretsiz olarak kolaylıkla paketinizi iptal edebilirsiniz.

Eğer Vodafone tarafından ilk ay ücretsiz olarak paketlerden biri olan Facebook ve Twitter paketlerinden yararlanmak istiyorsanız, ABONE YENI FT yazıp ücretsiz olarak 3636’ya gönderek kolaylıkla bu kampanyadan ilk ay olarak ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Vodafone operatörünün sunmuş olduğu ilk ay ücretsiz olan bu paketi daha önceden hiç kullanmadıysanız hemen kolaylıkla deneyebilirsiniz. Bir dahaki aylarda 6TL karşılığında aylık olarak kullanabileceğiniz Twitter ve Facebook sitelerine sadece 6 TL karşılığında erişim sağlamak istiyorsanız bu paketleri kullanabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

  • ABONE YENI FT yazıp 3636’ya ilk ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  • Kalan paketimi nasıl öğrenebilirim, SORGU YENI FT yazıp 3636’ya göndererek kolaylıkla paketinizin durumunu öğrenebilirsiniz.
  • Facebook ve Twitter paketimi nasıl iptal edebilirim? Vodafone tarafından sunulan bu paketi iptal edebilmek için ilk olarak 3636’ya IPTAL YENI FT yazıp veya  IPTAL YENIFT yazarak paketinizi iptal edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Vodafone Online Satış Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan