Vodafone Eski Telefon Kampanyası

Vodafone Eski Telefon Kampanyası
Vodafone Eski Telefon Kampanyası

Müşterisine oldukça çok önem veren operatörlerden biri olan Vodafone zamanlarda yapmış olduğu bedava dakika ve bedava internet paketleri ile oldukça çok dikkat çekmekteydi. Bununla yetinmeyen Vodafone son zamanlarda başlatmış olduğu eski telefonu getir, yeni telefonu götür kampanyası sayesinde bir çok kişinin 4.5G uyumlu telefon kullanmasına vesile olmaya devam ediyor. Acayip indirimlere yer veren Vodafone, eski telefonunu getiren ve 24 ay kalma sözü veren herkese %80 indirim ile mükemmel selfie özelliğine sahip olan Huawei P8 Lite telefona sahip olabilirsiniz. Lakin %80 indirim, numarasını Vodafone’a taşıyan kişiler ya da faturasızdan Red L tarifesine geçen kişiler bu indirimden faydalanabilir. 5 inç geniş ekrana sahip olan Huawei P8 Lite 4.5G uyumlu olması sayesinde artık 01.04.2016 tarihinden itibaren internete 4.5G uyumlu olarak bağlanarak internet hızının tadını çıkartabilirsiniz. Eski telefonu getir, 4.5G uyumlusunu götür kampanyasıyla oldukça çok dikkat çeken Vodafone’un sunmuş olduğu Huawei P8 Lite telefonunun özellikleri başlıca özelliklerine değinmek isterim.

Huawei P8 Lite Özellikleri

  • 2 GB Ram özelliğine sahip,
  • 1.2 GHz hızında 8 çekirdek,
  • Android 5.0 Lollipop işletim sistemine sahip,
  • 13 MP Arka & 5 MP Ön

Vodafone Eskiyi Getir, 4.5G Uyumlusunu Götür

Vodafone Eskiyi Getir, 4.5G Uyumlusunu Götür kampanyasından yararlanabilmek için, çalışır durumdaki eski telefonunuzu getirmeniz gerekmektedir. Faturasız hattan Faturalı hatta geçen her Vodafone abonesi bu indirimden faydalanabilir. Numarasını Vodafone’a taşıyan herkes bu kampanyadan faydalanabilir.

  • 01.04.2016 tarihinden itibaren Vodafone 4.5G sistemini kullanabilmek için öncelik olarak 4.5G uyumlu bir telefona sahip olmanız gerekmektedir, ayrıca 4.5G uyumlu telefona sahip iseniz direk olarak hemen hattınızı bir Vodafone bayiye giderek 4.5G uyumlu hale getiriyorsunuz ve ardından size 01.04.2016 tarihinden itibaren interneti daha hızlı kullanmaya başlıyorsunuz.
  • %80 indirimden sadece 24 ay kalma sözü veren herkese, hattını Vodafone’a taşıyan herkese, Faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan Vodafone müşterisi faydalanmaktadır.
  • Huawei P8 Lite 4.5G sayesinde artık internet daha hızlı.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Şifre Nasıl Değiştirebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan