Vodafone Bedava Sinema Bileti Nasıl Alınır?

Vodafone Bedava Sinema Bileti Nasıl Alınır?
Vodafone Bedava Sinema Bileti Nasıl Alınır?

Türkiye’nin en çok kullanılan telefon operatörü olan Vodafone yaptığı kampanyayla kullanıcılarına eşsiz fırsatlar sağlamaya devam ediyor. Çok sayıda yeni filmin vizyona girdiği günlerde, sevdiğiniz birini de yanınıza alarak sinemaya gitmek istiyorsanız Vodafone Red ayrıcalıklarından yararlanmak için uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Pek çok fırsatın kullanıcılara sunulduğu bu uygulama sayesinde, hangi şehirde yaşıyor olursanız olun tüm fırsatları anında görüyorsunuz. Mobil telefon hattı sağlayıcısı tarafından yapılan sinema bileti fırsatından yararlanmak için de bu uygulamayı indirmiş olmanız gerekiyor. Vodafone bedava sinema bileti nasıl alınır? sorusunun cevabını merak ediyorsanız, gerçekleştirmeniz gereken tüm aşamaları bilmeniz ve doğru şekilde yapmanız gerekiyor.

Fırsatlardan Nasıl Yararlanılır?

Hat sağlayıcısı tarafından çeşitli zamanlarda düzenlenen bazı kampanyalardan yararlanabilmek içim öncelikle dijital platformda bulunan sitede yer alan formu doldurmanız gerekiyor. Form doldurma işleminin ardından verdiğiniz adrese bir ekip geliyor. Bu ekip, kampanyalardan yararlanabilmek için yapmanız gerekenleri detaylı şekilde size açıklıyor.

Aklınıza takılan tüm soruların cevabını, verdiğiniz adrese gelen ekibe sorarak cevapları en güvenilir ve doğru kaynaktan edinebiliyorsunuz. Farklı bir hat sağlayıcısı kullanıyor olsanız dahi, numaranız değişmeden benzersiz fırsatlar sunan Vodafone’a geçme imkanınız bulunuyor. Bu bilgiyi ekibe iletmeniz durumunda, gereken işlemleri onlar yapıyor.

Sinema Bileti Kampanyası Nedir?

Sinema bileti kampanyası pek çok tarife kullanıcısı için bir fırsat sağlıyor. Operatörün uygulama dükkanında bulunan uygulamasını indirmek ya da büyük harflerle bilet yazarak 6666’ya kısa mesaj göndermek kampanyadan faydalanmak için yeterli oluyor. Kampanyadan faydalanıldığında, bir sinema bileti alındığı anda ikincisi bedava olarak kazanılıyor. Böylece, tek kişilik ücret verilerek iki kişinin sinemaya gitmesi mümkün oluyor.

Uygulama indirildikten ya da belirtilen numaraya kısa mesaj atıldıktan sonra kampanyaya katılım için gereken bir şifre telefonunuza geliyor. Bu şifreyi bileti alırken orada bulunan yetkililere göstermeniz gerekiyor. 31 mart 2017 tarihine kadar geçerli olacak kampanyaya katılmak için hangi şehirde olduğunuz önem taşımıyor. Şifre alabilmek için attığınız kısa mesaj için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor. 3 boyutlu filmlerde gözlük bedelini ödemeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Sahur Paketi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan