Vodafone Bedava İnternet 2018

Vodafone Bedava İnternet 2018
Vodafone Bedava İnternet 2018

Vodafone ücretsiz kampanyalaından sadece biri olan Vodafone bedava internet 2018 kampanyasıyla sizlerde 2018 yılına girerken internetsiz girmeyin. Dünyanın ileri gelen operatörlerinden olan Vodafone operatörü ülkemizde büyük bir kitlenin iletişimini sağlamaktadır. Her hafta bizlere yeni bir sürpriz sunmakta olan Vodafone ile artık Vodafone bedava internet kazanmak mümkün hale geldi. Telefondan çok internete giren kullanıcıların vazgeçilmez operatörü olan Vodafone’da sizlerde yeni paket yapmak istiyorsanız ilk olarak telefonlarınıza indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulamasıyla bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını herhangi bir uygulama marketinden indirip telefon numaranız ve Vodafone şifreniz ile sisteme giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sol üst köşedeki Menü işaretine dokunarak buradan seçenekleri açarak Bana Özel kısmından yeni Vodafone bedava internet paketlerine erişebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet 2018 kampanyasından faydalanmak için bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Vodafone internet avcıları kampanyası açıklandı. Vodafone internet avcıları bedava internet kampanyasıyla birçok kişi çevresinde yer alan bitleri toplayıp hediye internet çevirebilmektedir. Sizlerde Vodafone ücretsiz internet kazanmak istiyorsanız Vodafone İnternet Avcıları uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Bu uygulamayı indirip telefonunuza sorunsuzca kurduktan sonra uygulamaya Vodafone şifrenizi ve telefon numaranızı kullanarak giriş yapınız. Uygulamaya giriş yaptıktan hemen sonra çevrenizdeki bitleri toplayıp toplanan bitler ile 1 saatlik ve 6 saatlik Vodafone hediye interneti alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Vodafone yanımda uygulamasını mobil cihazlarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasında bana özel kısmından yeni bir çok paketleri ilk siz öğrenebilir ve yeni çeşitli bedava internet paketlerine ilk sizler sahip olabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını indirip giriş yapınız daha sonrasında ise İnternet Paketleri >> 1 GB kotalı internet paketini ücretsiz olarak satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilmeniz için Vodafone şifrenize ihtiyacınız olacaktır, bunun için S yazıp 7000’e mesaj atarak şifreyi alabilir veya 444 0 542’yi arayıp buradan sırasıyla 1 ve 0’a tuşlamanız durumunda yeni Vodafone şifrenize erişim sağlayabilirsiniz.

Vodafone 2GB Bedava İnternet

Faturalı ve faturasız bütün Vodafone kullanıcılarının rahatlıkla faydalanabileceği kampanyalardan olan Vodafone 2GB bedava internet ile artık sizlerde bedava internete erişim sağlayabileceksiniz. Bunun için daha önceden ABONE SUPER paketlerinden herhangi birini ücretli veya ücretsiz yapmadıysanız hemen ABONE SUPER2GB yazıp 3636‘a kısa mesaj göndererek 2GB internet paketinizin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Veren Uygulamalar

Vodafone 3 Ay Boyunca 2GB Bedava İnternet

Kullanmış olduğunuz telefonunuz ve Vodafone hattınız 4.5G uyumlu ise sizlerde 3 ay boyunca Vodafone bedava internet paketlerini kullanabilirsiniz. Vodafone operatörü kendi kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmuş olduğu 3 ay boyunca 2gb bedava internet ile sizlerde akıllı telefonlarınızdan internete rahatça erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için 4.5G ve 4BUCAKG yazarak 4545’e iki ayrı mesaj göndermeniz durumunda bu kampanyadan direk olarak faydalanabilir ve 10 kat daha hızlı internete erişim sağlayabilirsiniz. Ücretsiz internetin adresi Vodafone ile sizlerde sürekli olarak kazanmaya devam edin.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Paketi

İnternet kullanımının büyük önem arz ettiği çağımızda internet kullanıcılarının yakındıkları en büyük konu ise paket fiyatlarıdır. Ülkemizdeki lider GSM operatörü olan Vodafone sunduğu ücretsiz internet çözümleri ile abonelerine bedava internet kullanma imkanı sunmaktadır. Özellikle faturasız hat kullanıcılarının söz konusu hediye paketlere olan talebi vodafone faturasız bedava internet kazan kampanyalarının çıkış noktası konumundadır. Vodafone Yanımda uygulaması ile faturasız hat kullanıcılarına her pazartesi günü internet hediye edilmektedir. Bunun için abonelerin tek yapmaları gereken ise her pazartesi günü akıllı telefonları üzerinden uygulamaya girerek hediyelerini aktif etmeleridir. Benzer şekilde diğer bir vodafone faturasız bedava internet kazan kampanyası ise lira yüklemeleri ile gerçekleşmektedir. 50 TL ve üzeri yapılan lira yüklemelerinde Vodafone değişen miktarlarda gigabayta sahip hediye paketleri ilgili hatta tanımlamaktadır. Ayrıca Vodafone; başvurduğunuz bölgeye özel hediye internet paketi kampanyaları da düzenlemektedir.

Söz konusu Vodafone hediye internet paketi kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi vodafone.com.tr adresinden öğrenilebilmektedir. Ayrıca Vodafone abonelerini sms yolu ile de bilgilendirmekte ve hediye paketlerden tüm abonelerin yararlanmasını sağlamaktadır. Yine Vodafone operatörünün sunduğu paketlere göz atmak istiyorsanız daha önceden sizler için paylaştığımız Vodafone bedava internet başlıklı yazımıza göz atarak buradan bedava internet paketlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Yine Vodafone operatörünün 2017 yılında geçerliliği devam eden paketler ile bedava olarak Vodafone ile bedava internete girebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Yağmur - 27 Ağustos 2017 - 09:47

Ben abone süper2GB internetinden yararlandim sonra vodafone self servisi indirdim orda yanlışlıkla 35 tl lik 2GB olan internet tarifesine dokumuşum aslında dokunduğumu hatırlamıyorum acaba 35 tl lik olan internet paketi abone SÜPER2GB Olabilirmi bana bi yardımcı olurmusunuz gerçekten TL yüklediğimde 35 tl min gitmesini istemiyorum

  Melek Sezen - 27 Ağustos 2017 - 09:47

  Merhaba Yağmur, telaşını gayet çok iyi şekilde anlıyorum. Yanlışlıkla satın almış olduğunuz Abone Süper 2GB paketini 35 TL karşılığında 1 Ay boyunca kullanmak istemiyorsanız paketi müşteri temsilcisine bağlanarak kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Paneli eğer müşteri temsilcisine bağlanmadan diğer iptal etme yöntemlerini deneyerek iptal etmek istiyorsanız ilk olarak size *3636# yöntemini kullanarak iptal etmenizi öneririm. Telefonunuzdan *3636# tuşlayıp buradan 3 >> 1 tuşlayıp sahip olmuş olduğunuz paketleri görebilirsiniz. Buradan sahip olduğunuz veri paketini seçip iptal etmeyi deneyiniz. Eğer bu yöntem de işe yaramıyor ise yazının içerisindeki ve ya alt kısımda sorulan iptal yöntemlerini de göz atmayı unutmayınız. Eğer tanıdıklarından herhangi bir kişi Vodafone hat kullanıyor ve dakikası var ise o kişini telefonunu alıp öyle de müşteri temsilcisine bağlanıp kendi numaranızı vererek hattın gerçek sahibi olduğunuzu kanıtlayıp mevcut internet paketinizi iptal edebilirsiniz ilginiz için teşekkür ederim.

  Anonim - 24 Ekim 2017 - 12:35

  Merhaba Paketi iptal etmek için İPTAL SÜPER 2GB yaz 3636’a gönderebilirsiniz.

  Anonim - 31 Ocak 2018 - 21:35

  ABONE SUPEE IPTAL YAZIP 3636 GONDERIN IPTAL OLUR

Anonim - 27 Ocak 2018 - 00:41

Merhaba super2gb ilk ay bedavamı

Anonim - 18 Şubat 2018 - 21:44

Salla dolsun paketi her yerde 10 TL neden ben 15 TL yapıyorum