Turkcell’in Yeni Kampanyalarını Bulabileceğiniz Site

Turkcell’in Yeni Kampanyalarını Bulabileceğiniz Site
Turkcell’in Yeni Kampanyalarını Bulabileceğiniz Site

Herkese selam arkadaşlar. Bu makalemizde sizler ile epey bir kampanya paylaşımı yapacağız. Tüm bunları gerçekleştirmeden önce bahsetmek istediğim bir kaç konu var. Bunlardan öncelikli olanı Turkcell 2018 yılında çıkacak olan tüm paketlerini henüz açıklamadı, bununla birlikte paylaştığımız tarifeler ve fırsatlar her an geçerliliğini yitirebilir veya Turkcell bu hediyelerde değişiklikler yapabilir, ücretli hale çevirebilir. O yüzden faturalı hat sahipleri faturasız abonelerden daha riskli bir durumda yer alıyor. Uygulamadan önce mutlaka müşteri temsilciniz ile görüşün. Benzer fırsatlar ve tüm listeleme için Turkcell bedava internet paketleri konumuza bakabilirsiniz.

Yeni yıla girmeden kampanyalarını görür olduk, bunların başında Salla Kazan yılbaşı kampanyası geliyor. Turkcell’in herkes tarafından bilinen bu sistemi artık yepyeni hediyeler ile bedava internet dağıtıyor ve kullanımı giderek artıyor. Eğer bu operatöre aboneyseniz tek yapmanız gereken uygulama marketinizden Hesabım uygulamasını indirmek ve telefonunuzu sallayarak hediyenizi beklemek oluyor.

BİP, en çok tercih edilen 2. uygulama olarak biliniyor. Aslında temelde Whatsapp gibi bir mesajlaşma uygulaması ama insanlarımızın genel kullanım amacı verdiği hediye internet paketleri oluyor 🙂 10 farklı arkadaşınıza bu uygulama üzerinden mesaj gönderirseniz inanılmaz hediyeler kazanma şansını yakalayabilirsiniz ki bu 10 GB internet dahi olabiliyor. Bence sizde şansınızı deneyin.

Yaani’yi unutmak olmazdı! O yüzden onada değineceğiz. Türkiye’nin ilk yerli arama motoru olan ve Turkcell’in destekçisi olduğu bu dev proje ile insanlarımız yerli yapımlara olan hasretini bir nebze olsun dindirebildi. Dağıttığı onlarca GB ile Turkcell bedava internet takipçisi olan binlerce kişiye tatmin edici hediyeler sundu. Bu unutulmaz bir şeydi ve insanımız neredeyse 15 gün boyunca aralıksız olarak bu uygulamayı kullandı. Bundan faydalanmak için yapmanız gerekenler;

  • Uygulama marketten “Yaani” diye arama yapmak,
  • İndirip kurmak,
  • Bu sırada ilk 1 GB hediyesini almak,
  • 10 gün boyunca her gün giriş yaparak kullanmak,
  • Geriye kalan diğer 1 GB internet hediyesini almak.

Hepsi işte bu kadar kolay bir şekilde halledilebiliyor. Paketiniz bitti diye üzülmenize hiçbir şekilde gerek kalmıyor çünkü sayısız fırsatı websitemiz aracılığı ile ayağınıza kadar getiriyoruz. Size düşen tek şey ne kadar ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz 🙂 Bizi takip etmeyi sürdürürseniz bundan siz avantajlı çıkarsınız, kalın sağlıcakla.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan