Turkcell’den İndirimli Telefon Nasıl Alınır?

Turkcell’den İndirimli Telefon Nasıl Alınır?
Turkcell’den İndirimli Telefon Nasıl Alınır?

Turkcell telefon kampanyaları her geçen ay daha fazla artmaktadır bundan dolayı bir çok Turkcell abonesi Turkcell’den nasıl indirimli telefon alabilirim sorusunu sormaktadır. Yeni telefon almak isteyenlerin tercih etmiş olduğu yeni güvenli sitelerden olan turkcell.com.tr adresinde indirimli telefonlar satın almak oldukça kolay. Sizlerde Turkcell’den telefon almak istiyorsanız ve üstelik bunu indirimli bir şekilde yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Turkcell abonesi olmak ve Turkcell sarı kutu puanlarınızı biriktirmektedir. Turkcell sarı kutu puanlarınızı sizlerde biriktirerek, 400TL’ye kadar Turkcell’in cihaz kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Turkcell yılbaşına özel olarak hazırladığı sarı kutu telefon indirimleri sayesinde sarı kutu puanlarınızı dönüştürerek Turkcell’den yeni telefon alabilirsiniz. Sarı kutu yılbaşı kampanyası 31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecektir. Sizlerde bu süreye kadar Turkcell’den indirimli telefon alabilirsiniz. Bunun haricinde 2018 yılına girerken Turkcell bedava internet 2018 kampanyalarından yararlanarak bu süreçte de bedava internet paketinin tadını da çıkarın.

Turkcell Nasıl Telefon Alabilirim?

Turkcell’den telefon alabilmek için ilk olarak 18 yaşınızda olmanız gerekir ve ya hattınızın asıl sahibinden faturalı olabilmek için imza ve ikametgah ya da adınıza resmi kurumlardan düzenli olarak gelmekte olan faturalardan herhangi birine sahip olmanız yeterli olacaktır. Turkcell’den telefon almak diğer operatörlere göre daha kolaydır bunun için sizlerde Turkcell’den nasıl telefon alabilirim şeklinde soru soruyorsanız yapacağınız tek işlem faturasız hattınızı faturalıya çevirmek olacaktır. Eğer hattınız zaten faturalıysa ve düzenli olarak mevcut fatura borçlarınızı ödediyseniz hemen bir bayiye giderek beğendiğiniz telefonları Turkcell’den tarifenize ek olarak alabilirsiniz. Turkcell’den telefon alabilmek için aşağıdaki belgeler şunlardır;

  • 3-4 Aydır faturasını düzenli bir şekilde ödemiş olan hat sahibi olmak yeterli olacaktır.

Sadece faturalı müşterilerine telefon verebilen Turkcell’de tek şart sadece 4 ay kadar bir süre boyunca düzenli olarak faturalarınızı ödemiş olmanız yeterli olacaktır. Turkcell ile telefon sahibi olmak işte bu kadar kolay, bir önceki yazımız da da 4.5G teknolojisini destekleyen telefonlardan bahsettik.

Faturalı Olabilmek İçin

Daha önceden yaş sınırı var idi, şuan halen var mı bir bilgim yok lakin minimum olarak 18 yaşında olmanız ve ayrıca adınıza düzenli olarak gelen bir fatura olması gerekmektedir. Eğer adınıza düzenli bir fatura gelmiyor ise bulunduğunuz bölgede yer alan muhtarlığa giderek kendinizin ikametgah belgesini alarak faturalı olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell TL Nasıl Gönderilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan