Turkcell Yaani 12GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yaani 12GB Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell Yaani 12GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yaani uygulaması sayesinde kullanıcılarına ücretsiz olarak 12 GB bedava internet kampanyası sunmaktadır. Yaani uygulaması kısa süre öncesinde Türkiye’nin ilk arama motoru olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Turkcell firması tarafından oluşturulmuş olan bu arama motorunu kullanan bütün Turkcell kullanıcılarına bedava 12 GB internet hakkını vermektedir. İsteyen her kullanıcı Turkcell’in oluşturmuş olduğu Yaani arama motorunu kullanabilmektedirler. Fakat firmanın tanımış olduğu 12 GB bedava internet kampanyasından yalnızca Turkcell kullanıcılar faydalanabilmektedirler. Bunun için yapmanız gereken tek şey internet üzerinden bu arama motorunu mobil cihazınıza yüklemeniz gerekiyor. Daha sonrasında Turkcell tarafından otomatik olarak hesaplarınıza bedava 12 GB internet tanımlanmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Turkcell operatörü 2018 yılına özel olarak Turkcell bedava internet paketleri paylaşmıştı.

Turkcell Yaani Uygulamasıyla 12 GB İnternet Kazanma

Turkcell’in sizlere sunmuş olduğu bu kampanyalardan faydalanabilmeniz için yapmanız gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Bunların en başında geleni ise uygulamayı cep telefonlarınıza indirmenizdir. Daha sonrasında 10 gün içerisinde en az 20 arama yapmanız gerekiyor. 20 aramayı gerçekleştirdiğiniz taktirde bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. Kullanıcıların bu uygulamaları cep telefonlarından kullanabilmeleri için Android veya İOS marketlerinden indirmeleri gerekiyor. İndirdikleri uygulama içerisinde aramalar yaptıklarında Turkcell kullanıcılarına 1 hafta boyunca kullanabilecekleri bedava internet tanınmaktadır. 12 ay boyunca sürekli olarak tekrarlanan bu kampanya 12 ay süresi boyunca 12 GB internet kullanıcılara sunulmaktadır. İnternet hesaplarınıza otomatik olarak eklenmektedir. İstemiş olduğunuz gibi interneti kullanabilme şansına sahipsiniz.

Turkcell Yaani Uygulaması Nedir?

Turkcell tarafından oluşturulmuş olan bu uygulama sayesinde artık internette aradıklarınızı daha rahat bir şekilde bulabileceksiniz, Turkcell Yaani uygulaması bir nevi internet arama moturu diyebiliriz. Bizler için en uygun olan sonuçları karşımıza çıkarmakta olan Turkcell Yaani ile sizlerde artık internette aradıklarınızı daha rahat bulabilirsiniz. Bununla beraber Turkcell operatörü Yaani uygulamasını kullanan kendi abonelerine hediye olarak 12GB’a kadar internet paketleri sunmaktadır.

Turkcell Yaani uygulamasını mobil cihazlarınıza yüklemek için sizlerde Google Play veya App Store adreslerini kullanabilir ve bu adreslerden uygulamayı mobil cihazınıza başarıyla yükleyebilirsiniz. Turkcell yaani bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için Yaani uygulamasını mutlaka kendi internet paketiniz ile kullanmaya özen gösterin.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Remazan - 9 Nisan 2019 - 11:32

Turkcelli olmanın çok büyük avantaj ları var herşey için teşekkür ler