Turkcell Sarı Kutu Bedava 1GB İnternet

Turkcell Sarı Kutu Bedava 1GB İnternet
Turkcell Sarı Kutu Bedava 1GB İnternet

Ülkemizdeki GSM operatörleri arasında farklı uygulamaları ile dikkat çeken Turkcell bu noktadan bakıldığında müşteri memnuniyetini en çok ön planda tutan operatör olarak bilinmektedir. Özellikle internet kullanımının yaygınlaştırılmasında benzersiz kampanyalara imza atan Turkcell her yaştan ve her kesimden bireyin internet kullanımlarını artırmalarında yardımcı olmuştur. Örnek vermek gerekirse Turkcell Sarı Kutu Bedava 1GB İnternet kampanyası ile Turkcell aboneleri sarı kutularında biriken puanları ile bedava 1 GB internet kullanım hakkı kazanmaktadırlar. Bilindiği üzere ödenen her fatura veya yüklenen her lira karşılığında belirli bir oranda Turkcell sarı kutuda puan biriktirilmektedir. Turkcell aboneleri bu puanları kullanarak kendilerine sms, dakika ve internet hakları alabilmektedirler. Kota aşımlarının engellenmesi açısından büyük fayda sağlayan Turkcell Sarı Kutu Bedava 1GB İnternet kampanyası özellikle gençlerin yoğun olarak kullandıkları internet hizmetinde süreklilik sağlamaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için turkcell.com.tr adresinde turkcell şifrenizle oturum açtıktan sonra sarı kutu linkine tıklamanız gerekmektedir. Burada ilgili internet paketini sarı kutu puanlarınızla seçerek anında kullanmaya başlayabilirsiniz. herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız halinde Turkcell Canlı Yardım hattı yardımı ile sorununuza anında çözüm bulabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu servisi ile hemen hemen her Turkcell abonesi biriktirmiş olduğu puanları kullanarak bedava internet kazanabilmektedir, sizlerin de eğer ki Turkcell Sarı Kutu aboneliği varsa ve üstelik paket alacak yeterince puanınız varsa bu paketleri kullanarak Sarı Kutu servisinden bedava internet alabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Sarı Kutu servisinden biriktirmiş olduğunuz puanlar ile 1 adet sinema bileti, tazemasa.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde 30TL indirim, BP’den alacağınız yakıtlarda 20TL bedava yakıt ve Flormar indirim kampanyasından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Sarı Kutu 1GB İnternet Paketi

1GB internet paketini yapabilmeniz için Turkcell Sarı Kutu servisinde toplamda 3.000 Puanınızın olması gerekmektedir. Ve eğer ki sizlerin toplamda 3.000 sarı kutu puanı varsa hemen bu kampanyadan yararlanabilir ve sizlerde sarı kutu ile bedava internete girebilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu kampanyasında devam eden diğer bedava internet paketleri ise, 2 GB aylık internet paketi, 12 ay boyunca kullanabileceğiniz ve her ay 250MB olarak yenilenen 12x250MB paketi ile sizlerde bol bol Turkcell sayesinde internete girebileceksiniz. Ve ayrıca Turkcell operatörünün diğer kampanyalarına göz atarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan