Turkcell Sahur Paketi

Turkcell Sahur Paketi
Turkcell Sahur Paketi

2012 yılından itibaren her yıl severek kullanmış olduğum sahur paketi için Ramazan ayını iple çeker olduk. Kampanya bir çok kullanıcı tarafından sevilerek kullanırken bir çok kişi de bu 2GB interneti nasıl bitireceğim derdinde, yani Turkcell’e kalmasın ben değerlendireyim diyen çok arkadaşım var ve bunlardan biri de benim(çok cimriyim, tamam kabul ediyorum.)
Her neyse hemen konuya geçeyim, işte baba yigit olan Turkcell yine bu senede bütün abonelerini unutmadı ve 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli olan 1 Aylık yani ramazan boyunca kullanabileceğiz 2 GB bedava interneti sunuyor. Katılmak için; SAHUR yazıp 2222’ye gönderdikten sonra pakete direk kayıt oluyorsunuz. Ve 17.07.2015 tarihine kadar kullanabilirsiniz, yani 2 GB limitini aşmamaya dikkat ediniz, Kampanya Turkcell tarafından yapılmıştır ve erken iptal bedeli yoktur.

Hazır kart kullanan kişiler başvurduğu günden itibaren ramazan bitene kadar kullanabilir yani ben bugün 18.06.2015 tarihinde başvurdum 17.07.2015 tarihinde bitecektir. Yani kullanım limitiniz ramazan boyuncadır. Faturalı olan müşteriler ise başvurduğu günden itibaren 30 gün boyunca yani ramazanın bitmesine 2 gün kala başvuru yaparsanız 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

2015 Turkcell Sahur Paketine katılmak için SAHUR yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz. Ya da turkcell.com.tr adresine giriş yaparak kampanyaya katılabilir, ya da herhangi bir turkcell merkezine gidip kampanyaya katılmak istediğinizi söylediğiniz taktirde sizi kampanyaya abone yapabilirler.

Bu değindiğim konuların dışında Turkcell Sahur Paketi hakkında sormak istediğiniz soruları lütfen sorunuz, sizler sorularınızı bizlere ulaştırdığınız zaman kozbon ailesi olarak gerçekten çok mutlu oluyoruz ve seviniyoruz.

Bu çılgın kampanya gece saatlerinde geçerli olacaktır, yani 02:00-06:00 saatleri arasında. Paket yenilecek diye korkmanıza gerek yok, paket yenilenmeyecektir.

Turkcell Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

  • Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken; SAHUR yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz.
  • Gelen 2GB hediyeyi sadece 02:00-06:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.
  • Hazır kart kullanan kişiler Ramazan boyunca kullanabilirler, Faturalı kart kullanan kişiler ise katıldığı günden itibaren 30 gün boyunca kullanabilirler.

Kampanya hakkında sorularınızı bizlere iletiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell 1GB Hediye İnternet Paketi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan