Turkcell Paketimi Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell Paketimi Nasıl İptal Edebilirim?
Turkcell Paketimi Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell resmi internet sitesinden veyahut telefonunuza gelen her şey dâhil paket ve kampanyalara üye olduğunuz takdirde her ay bakiyeniz yüklendiği an bu paket ve kampanya için hattınızdan ücret kesilir. Üye olduğunuz paketten daha avantajlı bir tarife ya da paket bulduğunuz takdirde hazır ki paket ya da kampanyayı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. Arama yaptığınız an telefona çıkan müşteri temsilcisine derdinizi anlatarak paket veya kampanyanızı kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Bunun yanı sıra evinize yakın olan herhangi bir Turkcell bayiine giderek derdize çare bulabilirsiniz. Bayiliklerde çalışan personellerden bir tanesi sizinle özel olarak ilgilenecek, istek ve şikayetleriniz doğrultusunda sorununuzu halledecektir. İptal etme işlemi yapmadan bir başka tarifeye kayıt olduğunuz takdirde hazır ki tarifeniz iptal olacaktır. Mevcut paketinizi iptal ettikten sonra Turkcell bedava internet kampanyasından da faydalanabilirsiniz.

Turkcell Paketi Nasıl İptal Edilir?

Ayrıca son olarak Turkcell’de paket iptal etme işleminizi daha hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız bunun için de en alternatif çözümlerden olan Turkcell Hesabım uygulamasıdır. Google Play’de bütün Turkcell’li abonelerin severek indirmiş olduğu bu uygulamayı sizlerde indirerek iptal etmek istediğiniz paketleri daha kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz. Turkcell’in resmi internet sitesi olan turkcell.com.tr adresine giderek buradan Turkcell şifreniz ile de iptal etme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulamasından paket iptal etmek istiyorsanız sizlerde Turkcell Hesabım uygulamasına Turkcell numaranızı ve Turkcell şifrenizi kullanarak giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra bu kısımdan karşınıza kalan kullanımlarım bölümü çıkacaktır. Burada hangi paketi iptal etmek istiyorsanız ilgili paketin adını öğrendikten sonra internette Turkcell “X paketi” şeklinde arama yapınız. Arama yaptıktan sonra ilgili paketin adını ve iptal etme kodunu kolaylıkla öğrenebilir ve SMS ile iptal edebilirsiniz.

Son olarak Turkcell’de paketinizi iptal etmenin bir diğer yolu ise Turkcell Bip Messenger uygulamasından Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizdir. Bip Messenger uygulamasından 7/24 Turkcell ile iletişime geçerek ilgili paketlerinizi iptal edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bayiler Hafta Sonu Çalışıyor Mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan