Turkcell Hesabım Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Turkcell Hesabım Şifresi Nasıl Değiştirilir?
Turkcell Hesabım Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Türkiye’nin büyük operatörlerinden biri olan Turkcell’e ait olan yardımcı uygulamalardan biri olan Turkcell Heasbım uygulaması sayesinde sizlerde sadece telefonunuzdan bir uygulama ile bir çok işlemi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzerine, operatörler tarafından sunulan bu tür uygulamalar bir çok abonenin daha rahat bir şekilde istediği sonuçlara kolaylıkla ulaşılmasını sağlamaktadır. Kolay bir şekilde online işlemlerinizi Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak tamamlayabilirsiniz, ayrıca herkes tarafından merak edilen ve kendinize ait olan hat özetini öğrenmek istiyorsanız sizlerde hemen Google Play ve ya App Store üzerinden telefonlarınıza Turkcell Hesabım uygulamasını indirerek kolaylıkla hattınıza ait olan hat özetini görebilirsiniz. 2016 yılında en çok indirilme sayısına sahip olan Turkcell Hesabım uygulamasının bir diğer en çok kullanılan özelliği ise Fatura ödeme, TL yükleme işlemidir. Evet sizlerde Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kolaylıkla TL yükleyebilir ve eğer varsa Faturanızı kolaylıkla kredi kartınız üzerinden ödeyebilirsiniz. Peki bir çok kişi tarafından merakla beklenen uygulamalardan biri olan Turkcell Hesabım uygulamasına nasıl giriş yapılır, Turkcell Hesabım nasıl şifre değiştirilir?

Nasıl Giriş Yapabilirim?

Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapabilmek için ilk olarak telefonlarınıza Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Ardından telefon numaranız ve şifrenizi alarak kolaylıkla hesaplarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Şifremi Nasıl Alabilirim?

Bir çok kişi tarafından sorulan sorulardan biri olan Turkcell Hesabım şifrenizi eğer unuttuysanız ve yeni bir şifre almak istiyorsanız hemen Şifre yazıp 2222‘ye ücretsiz bir şekilde SMS göndererek kolaylıkla şifrelerinizi almış olacaksınız.

Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Turkcell Hesabım şifrenizi değiştirmek için, yine aynı şekilde Şifre yazıp 2222‘ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu süreden sonra sizlere gelecek olan yeni şifre eski şifreyi devre dışı bırakacaktır.

Bir önceki yazımız olan 4.5G Uyumlu Olan Telefonlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan