Turkcell Hesabım Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Turkcell Hesabım Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?
Turkcell Hesabım Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Turkcell tarafından kendi müşteri için Google Play ve App Store üzerinde paylaşmış olduğu Turkcell Hesabım uygulaması ile bir çok kişi müşteri temsilcisine bağlanmadan ya da bayiye gitmeden bütün işlemlerini hızlı bir şekilde kendi telefonlarından yapabilmektedir. Eğer sizlerde Turkcell abonesiyseniz hemen telefonlarınıza Google Play ve ya App Store üzerinden Turkcell Hesabım uygulamasını indirerek bir çok işlemi telefon üzerinden yapmayı unutmayınız.

Günümüzde bir çok online işlemleri internet sayesinde hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz bunlara dahil olan Turkcell Hesabım uygulamasında bugün sizlere şifresini unutan kişiler için bir alternatif yoldan bahsedeceğim. Sizlerde benim gibi Turkcell Hesabım şifresini unuttuysanız yapmanız gereken tek işlem eski şifreyi bloke ederek yeni bir şifre oluşturmak yeterli olacaktır.

Turkcell Hesabım uygulamasında şifremi unuttum seçeneği yoktur bunun için eski şifrenizi bloke edip yeni şifre almak istiyorsanız SİFRE yazıp 2222’ye kısa ücretsiz mesaj göndererek kolaylıkla unuttuğunuz şifreyi değiştirerek yeni bir şifre alabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden bütün işlemlerinizi dakikalar içerisinde birkaç dokunma ile yapabilirsiniz, Turkcell uygulamasını sizlerde telefonlarınıza indirmek istiyorsanız Google Play ve ya App Store adreslerini ziyaret etmeyi unutmayın.

Turkcell Hesabım Yeni Şifre Oluşturmak

Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapabilmek veya turkcell.com.tr adresine giriş yaparak hattınız hakkında detayları öğrenmek için bir adet şifreye ihtiyacınız vardır. Turkcell Hesabım şifresi ile birlikte bu şifre ile hattınız hakkında hemen hemen her hat ayarlarınızı başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Hesabım şifresini unuttuysanız sizlerde tekrardan yeni bir Turkcell şifresi alarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Turkcell yeni şifre aldıktan sonra bir önceki şifreleriniz geçerliliğini yitirmiş olacaktır. Böylelikle hattınız daha güvenli bir halde olacaktır.

Ayrıca Turkcell Hesabım uygulamasını ilk defa indiriyor ve giriş yapıyorsanız Turkcell operatörünün verdiği Turkcell bedava internet paketlerinden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Turkcell Hesabım yeni şifre alabilmek için sizde SIFRE yazıp 2222’e kısa mesaj göndererek yeni şifrenizin kısa sürede telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Paketimi Nasıl İptal Edebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan