Turkcell Dergilik Uygulaması Nedir?

Turkcell Dergilik Uygulaması Nedir?
Turkcell Dergilik Uygulaması Nedir?

Türkiye’nin milyonlarca sayıda kişi tarafından kullanılan operatörü Turkcell, dergilik uygulamasını tüm telefon kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Bu uygulama sayesinde tüm vaktinizin keyif dolu geçmesini sağlayabilirsiniz. Her ay belirli bir ücret ödeyerek satın alabileceğiniz bu uygulama hem IOS hem de android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarla uyumlu şekilde tasarlanmış. Ayrıca, uygulamanın tabletlerde kullanılması da mümkün oluyor. Turkcell dergilik uygulaması nedir sorusunun cevabını merak ediyorsanız, bu yazıyı okumanız gerekiyor.

Turkcell Dergilik Uygulaması

 • Turkcell Dergilik Uygulaması Ne İşe Yarıyor?
  • Uygulama dergi okumayı ve her ay belirli dergileri satın alarak düzenli şekilde okumayı seven kesime daha çok hitap ediyor. Ancak, herkes uygulamayı indirerek, dergilere gereğinden fazla para ödemekten kurtulabiliyor. Ayda yalnızca 13,90 TL ödeyerek uygulamadan yararlanma fırsatını yakalıyorsunuz. Her ay okumak istediğiniz dergi sayısının birden fazla olması halinde, bu paradan daha fazlasını dergi edinmek için harcamış oluyorsunuz. Uygulama sayesinde hem paranız cebinizde kalıyor hem de dergilerin içeriğini görmüş oluyorsunuz.
 • Herkes Faydalanabiliyor mu?

  • Kampanya yalnızca belli bir operatör kullanıcılarına sunulmuş bir fırsat değil. Tüm operatörlerin kullanıcıları dilediklerinde uygulamayı aynı fiyata telefonlarına ya da tabletlerine indirerek kullanmaya başlayabiliyor. Uygulamanın indirilmesinin ardından, en çok sevdiğiniz dergileri indirerek okumaya başlayabiliyorsunuz.

Boş vaktiniz olduğunda internete bağlanmanıza gerek kalmaksızın indirmiş olduğunuz dergileri okuyabiliyorsunuz. Uygulama sayesinde birbirinden farklı konuda 200 dergiyi her ay indirmeniz mümkün oluyor. Dergilerin yalnızca yeni çıkan sayılarını değil, eski sayılarını da uygulama içerisindeki arama butonunu kullanarak bulabiliyorsunuz.

Turkcell Dergilik Uygulamasına Nasıl Giriş Yapılır?

 • Şifreyi Girmeniz Gerekiyor
  • Uygulamayı yükledikten sonra, kullandığınız cep telefonu numarasını girmeniz gerekiyor. Girdiğiniz telefon numarasına kısa mesaj yoluyla gönderilecek olan dört haneli şifreyi girmenizin ardından dergiler indirilmek üzere sizi bekliyor olacak. Uygulamanın hata vermeden çalışması için, kullandığınız cep telefonu numarasını doğru bir şekilde girdiğinize emin olmanız gerekiyor.
 • Uygulamanın Özellikleri
  • Dergilik uygulaması sayesinde, dergide kaldığınız sayfaya işaret koyabiliyorsunuz. Böylece, bir sonraki okumanızda kaldığınız yeri görebiliyorsunuz. Aynı zamanda, dergilerin ilginizi çeken sayfasını kesip birine göndermeniz de mümkün oluyor. İndirilmiş olan dergileri yedeklemek için dijital platformda saklayabiliyorsunuz. İndirdiğiniz ve henüz okumaya fırsat bulamadığınız dergileri çevrim dışıyken okuyabiliyorsunuz.

Favoriler kısmında belirlediğiniz ve en çok beğendiğiniz dergileri toplayabiliyorsunuz. Çok sayıda popüler derginin yer aldığı uygulamada dergilerin türlerine göre de arama yapma imkanınız bulunuyor. Kullanıcılarına tüm imkanlara oldukça düşük bir miktar ödeyerek sahip olma fırsatı sunan uygulama her geçen gün daha çok kişi tarafından satın alınıyor. Ayrıca Turkcell Dergilik uygulamasını indiren kullanıcılar Turkcell bedava internet kampanyasından ücretsiz bir şekilde faylanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Sahur Paketi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan