Turkcell Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?
Turkcell Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörünü tercih eden her kişi kazanmadan duramıyor. 2016 yılında sürekli olarak büyük bir başarı elde eden Turkcell operatöründe bugün ise sizlerin sormuş olduğu konulardan olan Turkcell’e olan borcunuzu nasıl daha kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz konusunda bazı detaylar vereceğim. Turkcell operatörünü tercih ettiyseniz mevcut borcunuzu öğrenmek daha kolaydır, bunun en temel sebebi ise Turkcell operatörünün güçlü alt yapısı ile teknolojiyi çok yakından takip etmesidir. Turkcell borcumu nasıl öğrenebilirim diye arama yapılırken en kolay yol, son aya ait faturanın FATURA yazıp 2222’ye göndererek sorgulanmasıdır. Ayrıca Turkcell şifresi ile online işlemlere girdikten sonra “ödenmemiş fatura” linkine tıklamak da yeterli olmaktadır. Bu link üzerinden faturanın tutar ve son ödeme tarihleri öğrenilebilmektedir. Son aya ait faturanın Turkcell Fatura Cepte Servisi’ni arayarak öğrenilmesi de söz konusudur. Online işlem merkezinden sorgulama yapılabilmesi için Turkcell online işlemler şifresi alınmalıdır. Sonrasında bu şifre ile giriş yapılarak en son tarihli faturanın öğrenilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca geçmiş ve güncel fatura bilgilerine de online işlem merkezi üzerinden ulaşılabilmektedir. Bütün bunların yanı sıra Turkcell Müşteri Hizmetleri Birimi aranarak fatura bilgilerine ulaşmak da söz konusu olabilmektedir.

Borçlarınızı Turkcell Hesabım İle Takip Edin

Teknolojiyi büyük bir hızla takip eden Turkcell operatörünün geliştirdiği ve bol bol bedava paketler dağıtmış olduğu Turkcell Hesabım uygulaması ile de borç takibinizi kolaylıkla yapabilir ve kalan borcunuzu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Turkcell operatöründe borç sorgulamak için bir diğer kullanmanız gereken yol ise turkcell.com.tr adresidir. Bu adreste bulunan abone işlemleri kısmından kolaylıkla borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Borçlarınızı Öğrenmenin Bazı Alternatif Yolları

  • turkcell.com.tr adresi üzerinden,
  • Turkcell Müşteri Hizmetlerine bağlanarak,
  • Turkcell İletişim Merkezlerine giderek,
  • Turkcell Hesabım uygulamasını indirerek.
  • FATURA yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek.

Hatırlatmakta fayda var, Turkcell hesabım uygulamasını indiren her Turkcell abonesi 2017 yılının Ocak ayına kadar bedava internet kazanmaktadır. Sizlerde Turkcell bedava internet kazanmak istiyorsanız hemen Turkcell operatörünün sunduğu bu kampanyalara göz atarak sizlerde 2016 yılında geçerli olan bedava internetlere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Hesabım Şifresi Nasıl Değiştirilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan