Turkcell Bitmeyen 2222 Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Bitmeyen 2222 Kampanyası Nasıl Yapılır?
Turkcell Bitmeyen 2222 Kampanyası Nasıl Yapılır?

2017 yılında bir sürü kampanyalar yapmakta olan Turkcell operatöründe geçerli olan Bitmeyen 2222 kampanyası ile birlikte sizlerde ücretsiz internet paketlerine sahip olabilirsiniz. 2017 yılında büyük bir alt yapı ile birçok kullanıcısına hizmet vermekte olan Turkcell Turkcell ülkemizin en gelişmiş alt yapısına sahip olan ve en çok tercih edilen operatörlerden biridir. İşte sizlere yeni kampanyalarıyla ile dikkat çeken Turkcell’in yeni yapmış olduğu Bitmeyen 2222 kampanyasını tanıtacağım.  Öncelikle bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Genç tarifeli olmanız lazım. Yurt içinde geçerli olan kampanya ya katılmak için ilk önce, Kaçmaz ikili, Yıldız Ek Genç, Gnctrkcll 25’lik Paket, Ben Yaptım 1 GB paketlerinden birini yapmanız lazım ve ya faturalı olan genç turkcelli kişiler ise Kaçmaz İkili, Kaçmaz 34-39-45 veya Ben yaptım ek 1GB paketlerinden birilerini kullanmanız yeterlidir. Bu paketlerden birine sahipseniz, mevcut paketinizin kullanımı yarıya gelince bitecek diye korkmanıza gerek yok, Turkcell kalitesine toz kondurmuyor, gençler doya doya bedava internetin tadını çıkartsın diye paketinin yarısı kadar interneti hediye ediyor.

BITMEYEN yazıp 2222’ye göndererek bu kampanyaya katılabilir, bedava genç turkcell internet paketinin tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca 532’yi arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bitmeyen 2222 Kampanyası

Turkcell operatörünün ne yazıkkı bu kampanyası geçtiğimiz aylarda sonlandırılmış durumda, bunun için bu yazımızı güncelliyorum ve sizlere farklı Turkcell bedava internet bulacağınız yazımızdan birkaç alternatif paketler söylemek isterim. Sizlerde bedava internet kazanmak istiyorsanız ilk etapta yapmanız gereken işlemlerden ilki mobil cihazlarınıza indireceğiniz Turkcell Bip Messenger uygulamasıdır. Bip Messenger uygulamasını indirdiğiniz takdirde sizlerde ücretsiz bir şekilde bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun haricinde Turkcell’in diğer uygulamaları olmakta olan Gollercepte ile Turkcell Hesabım uygulamalarını da indirmeniz durumunda ücretsiz internet paketlerine sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

hivda - 5 Mart 2019 - 00:16

internet kazanmak istiyorum