Turkcell Bip Messenger Ücretli Mi?

Turkcell Bip Messenger Ücretli Mi?
Turkcell Bip Messenger Ücretli Mi?

Kısa süre içerisinde hayatımıza giren Turkcell Bip Messenger uygulaması Google Play ve diğer uygulama platformlarında hızla büyüyen uygulamalar arasında yerini aldı. Turkcell’in başlatmış ve geliştirmiş olduğu uygulamalardan biri olan Bip uygulaması artık ülkemizde oldukça popüler. Herkesin yavaş yavaş taşınmış olduğu uygulama olan Bip uygulamasında bulunan Mesaj Kaybolma özelliğinden geçen gün bahsetmiştim, bu özellik sayesinde oldukça çok konuşulan ve bir çok kişinin dikkatini çeken Bip uygulaması hakkında bugün sizlere Bip Messenger ücretli mi? ücretsiz mi? hakkında çıkan sorulara cevap vereceğim. Bilindiği gibi Bip uygulamasında sadece mesajlaşma özelliği yok, tıpkı diğer uygulamalarda olduğu gibi Bip uygulamasında da yer alan arama özelliği sayesinde daha çok kullanışlı olduğunu biliyoruz. Bip uygulaması sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir, sadece kullandığınız zaman diğer uygulamalarda olduğu gibi hattınıza yer alan İnternet paketini kullanmaktadır. Bip uygulamasını indirmek ve kullanmak ücretsizdir, sizden WhatsApp gibi yıllık bir ücret talep etmeyen bip uygulamasında yer alan Mesaj Kaybolma özelliği hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız. Bip uygulaması hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak belirtebilirsiniz ve ayrıca Bip uygulamasını indiren her Turkcell abonesi 1 ay boyunca kullanabileceği 1GB internet paketi hakkına sahip oluyor. Oldukça çok kullanışlı olan ve sizin arkadaşlarınızla hemen anlık konuşmanıza yardımcı olan Bip uygulamasını Google Play’den ve App Store’den son sürümünü indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell’in yeni kampanyalarıyla artık Turkcell Bip Messenger uygulaması Turkcell abonelerine ücretsiz hizmet vermektedir, diğer kampanyalara göz atmak için sizlerde Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza göz atarak buradan Turkcell’in kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bip Messenger Nasıl İndirilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Ela - 7 Ekim 2017 - 23:48

Ben hollandadan..bip kullanicisiyim 3 gün oldu bip indiremiyorum daha once cok kolay indiriyordum şimdi sunucuya ulaşılamıyor diye ekrana yazı geliyor acaba yardımcı olabilirmisiniz

    kozbon - 20 Aralık 2017 - 02:51

    Merhaba efendim, kullanmış olduğunuz telefon modeli nedir?