Turkcell Bip Messenger Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

Turkcell Bip Messenger Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?
Turkcell Bip Messenger Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

Gelişmiş özelliklere sahip olan anlık mesajlaşma görevi yapan Bip Messenger uygulamasında son zamanlarda en çok sevilen özelliklerinden biri olan görüntülü konuşma özelliğidir. Evet, yanlış duymadınız; Bip Messenger uygulamasında bulunan görüntülü arama özelliğini kullanarak aramış olduğunuz kişi ile görüntülü bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Bip uygulamasının en büyük özelliklerinden biri olan arama özelliği sayesinde, internet bağlantısı sayesinde istediğiniz Bip kullanıcısını arayıp onunla iletişime geçebilirsiniz. Turkcell operatörü tarafından desteklenen ve geliştirilen Bip Messenger uygulamasında bulunan arama özelliği sayesinde, mesajlaşmak yerine istediğiniz kişiyi arayıp onun sesini duyabilirsiniz. Ayrıca Görüntülü Arama yaparak Bip üzerinden istediğiniz şekilde görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Bugün sizler için bu yazımızda Bip uygulamasında en çok tartışılan konulardan biri olan Bip görüntülü arama nasıl yapılır konusunda detaylı bilgiler vereceğiz. Her geçen gün daha fazla gelişmekte olan ve yeni yeni özellikler sayesinde bir çok kişinin hayatına kolaylıkla sağlayan bip uygulamasında görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Nasıl Yapılır?

Kullanımı oldukça sade ve basit olan, sizlerin tam istediğini veren anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Bip Messenger uygulamasında görüntülü konuşma yapmak istediğiniz kişiye ile olan bir konuşmanızı açınız. Daha sonrasında sağ üst köşede yer aran Arama özelliğine dokunarak gelen uyarıda arama yönteminizi seçiniz kısmında BiP seçeneğine dokun ve ardından aramayı başlatabilirsiniz. Aramayı yaptıktan sonra görüntüyü başlatmak için, arama sonrasında çıkacak olan seçeneklerde Kamera işaretine dokunarak görüntülü aramayı da kolaylıkla aktif edebilirsiniz.

Görüntülü arama yapmak istediğiniz kişinin yanında yer alan Ara işaretine dokunun.
Gelen arama yönteminden BiP seçeneğini seçiniz.
Arama başladıktan sonra, Kamera işaretine dokunun ve görüntülü konuşmaya başlayın.

Ülkemizin kendine has BiP uygulamasına destek olabilmek için sizlerde indirip şimdiden kullanmaya başlayabilirsiniz, bir çok özelliği sayesinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan Bip Messenger uygulaması hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap almak istiyorsanız alt kısımdan soru sormayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Bip Messenger Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

anonim - 5 Ocak 2019 - 23:15

birinin beni bipten engellediğini düşünüyorum ama profil fotoğrafını gorebiliyorum msjlarin tek çizgi sesli yada görüntülü aradığımda bazen ikinci çalmada kullanıcı meşgul diyor bazen 3 bazende sonuna kadar çalıyor ulaşılamıyor diyor şimdi beni engellemiş mi oluyor