Turkcell Bip Messenger “Bip” Bildirim Sesi İndir

Turkcell Bip Messenger “Bip” Bildirim Sesi İndir
Turkcell Bip Messenger “Bip” Bildirim Sesi İndir

Hızla gelişen mobil teknolojisine yeni bir uygulama olarak eklenmiş olan Bip Messenger uygulaması sayesinde sizlerde tıpkı WhatsApp uygulamasında olduğu gibi bir çok kişi ile Bip Messenger uygulamasından da konuşabilirsiniz. Bip Messenger uygulaması WhatsApp kadar popüler olmasa da yine her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip olarak büyük bir hız ile büyümeye devam etmektedir. Bip Messenger uygulaması diğer anlık mesajlaşma uygulamalara göre biraz daha gelişmiş diyebiliriz. Bip Messenger uygulamasında bulunan mesaj silinme süresi ile sizlerde göndereceğiniz her mesaj için bir kısa saniye belirleyerek yazmış olduğunuz mesajın belirlediğiniz saniye bitiminde otomatik olarak sistem tarafından kalıcı bir şekilde silinmesini sağlayabilirsiniz. Diğer uygulamalarda bulunmayan bu özellik ile sizlerin de gizlilik konusunda endişeleriniz var ise Turkcell tarafından geliştirilmekte olan Bip Messenger uygulaması sayesinde bu gizlilik sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bip Messenger uygulamasının kendine ait zil sesi bildirimi ile bir çok kişinin dikkatini çekmiş durumdadır. Bip Messenger uygulamasında bir diğer bulunan özellik ise caps yapma özelliğidir, eğer sizlerde sürekli eğlencenin doruğunda sizlerde Bip Messenger uygulamasında yer alan caps yap özelliği ile caps yaparak eğlenebilir ve yapmış olduğunuz capsleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Türkiye için ortalama 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Bip Messenger uygulamasının bir diğer dikkat çeken özelliği ise bildirim sesidir. Evet, Bip Messenger uygulamasında bulunan bildirim sesi diğer uygulamalarda yer alan bildirim seslerine göre daha fazla dikkat çekmektedir. Bugün sizler için Bip Messenger uygulamasının bildirim sesinin indirme linklerini paylaşmak isterim.

Bip Messenger bildirim sesini indirmek için, bir kaçta sizlere örneklerinden bahsedeyim, şuan sizler için 3 tane bildirim sesini paylaşacağız. Paylaşacağımız Bip Messenger uygulamasına ait olup 3 tane farklı zil sesidir, bunlardan birincisi sadece bir kere “Bip” demektedir, diğerleri ise 2 ve daha fazla şekilde Bip demektedir. Bip Messenger uygulamasının bu dikkat çeken seslerini sizlerde telefonlarınıza indirip normal bildirim sesi olarak kullanabilirsiniz. Ve ayrıca eğer hattınız Turkcell ise Bip Messenger uygulamasını kullanmak için internet paketine gerek yok, Turkcell siz değerli abonelerine Bip Messenger uygulamasını ücretsiz sunmaktadır ve eğer daha önceden Bip Messenger uygulamasını indirip kayıt olmadıysanız Turkcell tarafından 1GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bip Messenger hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için, diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayınız lütfen.

Bip Messenger “Bip” Bildirim Sesi

  1. Turkcell Bip Messenger 1. “Bip” Bildirim Sesini indirmek için tıklayınız.
  2. Turkcell Bip Messenger 2. “Bip” Bildirim Sesini indirmek için tıklayınız.
  3. Turkcell Bip Messenger 3. “Bip” Bildirim Sesini indirmek için tıklayınız.

Bildirim seslerini telefonlarınıza indirerek sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bip Messenger Görüntülü Arama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan