Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet

Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet
Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet

2017 yılında tam 23 senesini dolduran Turkcell operatörü bedava internet dağıtımı tüm hızıyla devam ediyor. Bilindiği gibi Turkcell operatörüne ait birden fazla kampanyalar mevcut olup bu kampanyaların yanı sıra, bir de kendi aboneleri için düzenlemiş olduğu uygulama bedava internet kampanyaları ile bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Turkcell bedava internet kazanmak için sizlerde Bip Messenger uygulamasını kullanarak bunu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Ek uygulama internet paketlerinden olan BİP Messenger uygulaması sayesinde Turkcell aboneleri bedava internete girme hakkına sahip oluyor. Peki, Turkcell operatörünün desteklemiş olduğu Bip Messenger uygulaması nedir? Ne işe yarar? Bip Messenger uygulamasında nasıl bedava internet kazanabilirim?

Bip Messenger uygulaması sayesinde görüntülü arama ve sesli arama haricinde bir de metin olarak mesaj ulaşabilmemiz konusunda bizlere yardımcı olan Bip Messenger uygulaması sayesinde istediğimiz yerden, tıpkı WhatsApp, Facebook Messenger, WeChat gibi uygulamalar da olduğu gibi büyük Messenger uygulamasından hem mesaj iletebilir hem de Turkcell’den bedava internet kazanmış olursunuz. Hemen sizlerde Bip Messenger uygulamasını bedava internet kazanmak istiyorsanız o halde telefonlarınıza Google Play veya Apple Store üzerinden indireceğiniz bu mesajlaşma uygulaması olan Bip Messenger uygulamasına kayıt olduktan sonra hattınıza tanımlanacak olan 1GB bedava internet ile bir ay boyunca ücretsiz İnternete erişim hakkına sahip olabilirsiniz.

Bip Messenger Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Turkcell bedava internet veren uygulamalardan biri olan Bip Messenger uygulamasıyla beraber her ay yeni bir bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Şuan Bip Messenger uygulamasında devam eden kampanyaların birçoğu 31 Aralık 2017 tarihine geçerlidir. Sizlerde bu sürece kadar Bip Messenger uygulamasını kullanarak Turkcell hediye paketlerinizi hemen alabilirsiniz. Peki, Turkcell Bip Messenger bedava internet nasıl yapılır?

Bip Messenger üzerinde minimum 250 mesaj göndererek 1 haftalık 1GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu internet paketi yapabilmek için, BİP üzerinden mesaj göndermek yeterli değildir. BİP uygulamasından mantıklı mesajlar göndermeniz ve aktif bir şekilde Turkcell Bip Messenger uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Bunun haricinde Bip Messenger uygulamasında grup kurup bu grupta mesajlar göndererek Turkcell Bip Messenger bedava internet paketlerin birini yaparak hediye internet sayesinde internete ulaşın.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan