Turkcell Bip Grup Nasıl Kurulur?

Turkcell Bip Grup Nasıl Kurulur?
Turkcell Bip Grup Nasıl Kurulur?

Turkcell operatörünün hazırlamış olduğu uygulamalardan biri olan Bip uygulaması her geçen gün daha fazla büyümektedir. Şuana kadar Google Play’de toplamda 10 Milyondan daha fazla kullanıcıya erişen Turkcell Bip uygulaması sayesinde sizlerde 2016 senesinden itibaren artık arkadaşlarınızla anlık olarak ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Bip Messenger uygulaması şuan için herhangi bir operatör fark etmeksizin her kullanıcıya tamamen ücretsizdir. Kullanmış olduğunuz operatör ne olursa olsun, Bip Messenger uygulamasına kayıt olurken herhangi bir ücret ödememektesiniz. Bunun haricinde numaranız şayet Turkcell operatöründe ise hattınızda herhangi bir internet paketi olmadan ücretsiz bir şekilde çalışan Turkcell Bip Messenger uygulaması ile arkadaşlarınız ile grup sohbetleri ederek toplu bir şekilde konuşma sağlayabilirsiniz. Bugün sizler için popüler uygulamalarından biri olan Turkcell Bip Messenger uygulamasında grup açma işlemi hakkında bilgiler verme gereğinde bulundum.

Bip uygulamasında grup nasıl kurulur? Bip uygulamasında ilk olarak grup açabilmek için uygulamayı açınız ve ardından sağ üst köşede yer alan sohbet işaretine dokunun. Gelen seçenekler arasında yer alan ilk sıradaki Yeni Grup seçeneğine dokunun ve ardından grubun ismini belirleyip grubun resmini seçiniz. Daha sonrasında grubun adını belirledikten sonra grupta kimlerin yer alacağını arkadaş listenizden seçtikten sonra Bip uygulamasında kolaylıkla grup oluşturmuş olacaksınız. Anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Bip uygulamasını ilk defa yapan Turkcell kullanıcılar 1 ay boyunca kullanabileceği hediye internet kazanıyor ve ayrıca eğer sizlerinde bir Turkcell hattı var ise hattınızda internet paketi olmadan da Bip uygulamasına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Bunun haricinde Turkcell bedava internet kazanmak isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelen Bip Messenger uygulamasında grup açarak bol bol bedava internet kazanabilirsiniz, geçtiğimiz günlerde aktif olan ve Ramazan ayı sonrasında biten Turkcell sahur kampanyalarını Bip Messenger uygulamasını kullanarak yapabilmekteydik. Sizlerde Turkcell Bip Messenger uygulamasını kullanarak yeni yılda bol bol gruplar oluşturup sevdiklerinizle toplu konuşmalar yapabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Mehmet - 23 Nisan 2019 - 22:56

Bipi güzel bir uygulama