Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet 2020
Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell bedava internet kampanyaları hiç bitmeksizin halen devam etmektedir. Hattınız Turkcell ise artık sizlerde birçok kampanyadan faydalanabileceksiniz, Turkcell ücretsiz internet paketleri için ilk olarak yapmanız gereken işlemlerden biri olan BİP Messenger uygulamasını mobil cihazlarınıza indirmek ve bu uygulamaya Turkcell numaranız ile kayıt olmak yeterlidir. Turkcell Bip Messenger uygulamasıyla birlikte sizlerde Turkcell 1 GB bedava internet kampanyasından bir kereliğine mahsus olmak suretiyle kayıt olduğunuz için hediye internet almış olacaksınız.

Bunun haricinde Bip Messenger uygulamasını kullanmaya devam ettiğiniz sürece yine çeşitli bedava internet paketlerinden faydalanabileceksiniz. Turkcell kampanyalarıyla ücretsiz internet erişimi hakkı kazanmak istiyorsanız alt kısımdaki paketlere göz atarak buradan yeni paketlere ulaşabilirsiniz, alt kısımdaki paketleri daha önceden hiç yapmadıysanız bu paketleri yaparak Turkcell bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarıyla mobil cihazlarında artık 2020 yılında daha fazla internete girebileceksiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bip Messenger bedava internet kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar sürmektedir. Turkcell bedava internet paketlerinden biri olarak kabul edebileceğimiz kampanya olan Bip Yıldızı kampanyasıdır. Bip Messenger uygulamasını kullanan Turkcell kullanıcıları 1 haftalık 2GB hediye internet paketi kazanmaktadır. Sizlerde 2020 yılına internet paketsiz girmek istemiyorsanız Turkcell’i tercih ederek bedava internete girmeye devam edebilirsiniz. Peki, Bip Messenger bedava internet nasıl yapılır? Bip Messenger uygulamasından 2GB hediye internet paketi kazanmak adına sizlerde Bip Messenger uygulamasından 250 adet mesaj göndermeniz durumunda hediyeleri hattınıza tanımlayabilirsiniz. Sistem tarafından Bip Yıldızı seçilirseniz hediye internet paketi hattınıza tanımlanır. Bip Yıldızı olabilmek için Bip uygulamasından minimum 250 mesaj göndermeniz gerekmektedir, hediye kazanmak için göndereceğiniz mesajlar anlamlı ve doğru düzgün olmalıdır.

Turkcell 1 GB hediye internet veya Turkcell 2GB bedava internet internet paketi kazanmak istiyorsanız şuan doğru adrestesiniz. Turkcell Yaani bedava internet kampanyasıyla beraber yeni bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Yaani uygulamasını Google Play’den ya da App Store’den telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Telefonunuza yüklediğiniz takdirde mobil veriniz üzerinden Turkcell Yaani uygulamasını kullanmanız durumunda Yaani bedava internet paketi kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Turkcell bedava internet kazanma yöntemlerinin başında bedava internet veren uygulamaları yüklemek gelmektedir. Bedava internet kazanma için sizlerde Turkcell tarafından verilen internet paketlerini mobil cihazlarınıza yüklemeniz yeterli olacaktır.

Turkcell aboneleri yine kazanmaya Turkcell sayesinde devam ediyor, Turkcell operatörünün 05.10.2017 tarihinde başlatmış olduğu yeni bir kampanya ile birlikte toplamda Bip Messenger sayesinde 10GB bedava internet kazanmaktadır. Turkcell 10GB bedava internet kazanmak isteyen abonelerin tek yapması gereken işlm mobil cihazlarına indirecekleri Bip Messenger uygulamasına kayıt olmak ve ardından Bip Messenger uygulaması üzerinden 30 farklı kişiyi aramaları yeterli olacaktır. Bip Messenger kampanyasından ilk 200.000 kişinin ardından daha sonra 200.000 kişiye de 5GB bedava internet paketi verilmektedir. Bip Messenger uygulamasından bir kişiyi aramak için Kişiler listesinden kimi aramak istiyorsanız o kişiyi seçiniz ve telefon işaretine dokunarak Bip Messenger uygulamasından aramayı başlatabilirsiniz.

Gollercepte ile Günlük 500MB Bedava İnternet Eski paketlerden olan ve halen geçerliliği devam eden kampanyalardan biri de Turkcell Gollercepte uygulamasıdır. Daha önceden telefonunuza Turkcell Gollercepte uygulamasını indirip bu kampanyadan faydalanmadıysanız hemen sizlerde Turkcell Gollercepte uygulamasını telefonlarınıza indirip Facebook veya Twitter ile giriş yaparak uygulamayı kullanın. Uygulamaya kayıt olduktan sonra sol üst köşeden seçenekler kısmından Telefon numarası ekle seçeneğini kullanarak telefon numaranızı girmeniz durumunda günlük 500MB bedava internet paketi kazanmış olacaksınız.

4.5G Aboneleri Kazanmaya Devam Ediyor Turkcell operatöründe hat değişikliği yaparak yeni bedava internet paketlerinden faydalanın. Kullanmış olduğunuz hattınız 4.5G uyumlu ise kullanmış olduğunuz telefonunuz 4.5G destekli ise HAZIRIM yazıp sizlerde 2222’ye göndermeniz durumunda hattınıza tanımlanacak olan bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz. Yeni 4.5G internet paketlerinden turkcell bedava internet 2020 paketleriyle tekrar tekrar kazanın.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları ile sizlerde 2020 yılında daha fazla beleş internet paketine sahip olun. Turkcell Bip Messenger Kullan Kazan Turkcell Bip Messenger uygulamasına kayıt olurken almış olduğunuz bedava internet paketi sizlere yeterli gelmedi ise o halde Bip Messenger uygulamasından 10 arkadaşınıza mesaj göndererek yeni bir paket daha kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet için sizlerde Bip Messenger uygulamasından 10 farklı arkadasiniza mesaj göndererek yeni paketi yapabilir ve yine ücretsiz olarak internete erimeye devam edebilirsiniz.

Turkcell Hesabım ile 1 GB Kampanyası Turkcell operatöründe bilindiği gibi mobil cihazlarınızdan mevcut paketlerinizi ve fatura işlemlerinizi daha rahat yönetebilmemiz bir uygulama mevcuttur. Bu uygulama sayesinde artık kalan kullanım detaylarımıza daha rahat bir şekilde erişebilmekteyiz, sizlerde Turkcell Hesabım uygulamasını telefonlarınıza Apple Store veya Google Play’den indirip bu uygulamaya giriş yapmanız durumunda 1 GB Turkcell ücretsiz internet kampanyasından faydalanacaksınız. Daha önceden bu paketi yapmadıysanız hemen bu paketi yaparak 1 hafta süreli internete erişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

kozbon - 21 Ağustos 2017 - 04:20

Bir çok operatörden daha fazla müşteriye sahip olan Turkcell operatörün sizlere sunmuş olduğu bedava internet kampanyalarını daha önceden sizler için bu yazımızda paylaşmıştık. Eğer sizler Turkcell bedava internet 2017 kampanyasından yararlandıysanız ve daha fazla kampanya istiyorsanız bir süre beklemelisiniz ve ya bizlerin sunmuş olduğu çekilişlere katılarak bedava internet sahibi olabilirsiniz. 2017 Mart ayından itibaren her hafta düzenleyeceğimiz bedava internet kampanyasından şimdi hemen yararlanmak istiyorsanız ve şansınıza güveniyorsanız hemen üst kısımda bulunan kutuya telefon numaranızı ileterek yarışmaya dahil olabilirsiniz. Sadece bir kere numaranızı göndermeniz yeterli olacaktır, ayrıca bizlerden istediğiniz bütün dileklerinizi üst kısımdaki yoruma belirterek görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Turkcell bedava internet çekilişlerini daha önceki aylarda yapıyorduk, daha öncesinde sizlerden mail adresinizi ve birkaç sosyal medyada bizler hakkında görüşlerinizi belirtmenizi ve sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye etmenizi istiyorduk artık bu tür sistemlere gerek duymadan sadece sizlerden her hafta gelip numaranızı bize üst kısımdaki yorum kutusundan göndererek yarışmaya katılmanızı istiyoruz. Ayrıca sizler için Turkcell’in 2017 Mart ayında geçerli olan kampanyalarından kısaca bahsedeyim, ilk olarak BİP uygulamasını indirip kayıt olursanız 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1GB bedava internet veriyor ayrıca biten 1GB paketinizin ardından sizlerin internet paketiniz olmadan BİP uygulamasını ücretsiz olarak kullanmanıza da izin veriyor. Bunun haricinde Turkcell geçtiğimiz günlerde Sevgililer günü için vermiş olduğu 14 Saatlik bedava internet paketini her yıl yapacak bunun için her sevgililer gününde bizleri yine ziyaret etmeyi unutmayınız. Bir diğer kampanya ise Gollercepte uygulamasıdır, bu uygulamayı indirip telefon numaranızı eklediğiniz vakit sizlere bedava 1 aylık internet vermektedir. Son olarak bizlere sormak istediğiniz soruları sormadan önce daha önceden sorulmuş mu diye alt kısımdaki yorumları da okuyun lütfen.

  Göksu - 24 Ağustos 2017 - 03:00

  Çekim gücü oldukça çok olan operatörlerden en başta gelen Turkcell sayesinde 2017 yılında bedava internet kazanmak isteyen kişiler daha öncedne Google Play’de yer alan Gollercepte uygulamasını yapmadıysa hemen bu uygulamayı telefonuna indirip kursun. Google Play’den indirdiğiniz Gollercepte uygulamasına Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapınız ve ardından üyelik ayarları kısmından kendi telefon numaranızı yazarak bedava internete kazanabilirsiniz. Bunun haricinde başka bir 2017 bedava internet kazanmak istiyorsanız eğer telefonunuz 4.5G sistemini destekliyor ise hattınızı bayiye giderek 4.5G uyumlu yaptıktan sonra hattınıza tanımlacak olan 1GB bedava internet paketi sayesinde 2016 yılında bedava olarak paketler kazanabilirsiniz ve böylelikle herhangi bir ücret ödemeden 1 ay boyunca bedava internet kazanabilirsiniz. Paylaşımlar için teşekkürler Kozbon.

   Anonim - 24 Nisan 2018 - 22:34

   Yok

  Anonim - 1 Nisan 2018 - 21:23

  Acil internet lazım yardımcı olun lütfen

rümeysa - 25 Ağustos 2017 - 02:40

kozboncum yeni paket dediğin şeyi ben bulamadım yardımcı olurmusun 🙂 😀

  kozbon - 25 Ağustos 2017 - 02:43

  Merhaba Rümeysa, yeni paket goller cepte uygulamasıdır. Bir çok kişi şuan için bu hediye interneti kullanmakta, öyle ki bizleri unuttular normalde herkes yorum yaparken şimdi kimse yorum yapmıyor ne bizi soruyorlar ne de Turkcell bedava internet hakkında birşey soruyorlar, unutulduk vallahi her neyse güzel sorun için teşekkür ederim hemen sana Gollercepte uygulamasından bahsedeyim.

  Google Play’e girdikten sonra arama kutusuna Gollercepte yazarak hangi takımı destekliyorsanız o takımın uygulamasını yükleyiniz. Yükleme tamamlandıktan sonra, uygulamayı açınız ve Facebook ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Ayar işaretine tıklayınız ve açılacak olan kısımda Abonelikler ayarları bölümüne kendi telefon numaranızı girin ve telefon numaranızı onaylandıktan sonra hediye internet kazanacaksınız.

  Ben zaten kendi numarama yaptım bir günlük hediye internet geldi diyorsanız da yapmanız gereken tek şey, aynı işlemleri tekrar yapınız bu sefer sizin numaranız yerine farklı bir Turkcell numara yazınız.

irgaz - 25 Ağustos 2017 - 10:40

Merhaba ben bugün telefonumu Turkcell 4.5 g hazır kart aldım 1 GB internet mesajı gönderdim ama gelmedi cihazınız uyumlu değil diyor Samsung Grand Neo Plus ama başka bir mesajla uyumu diyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sizlere çok teşekkür ediyorum yeni sitenize de tebrik ederim

  kozbon - 25 Ağustos 2017 - 10:41

  Merhaba Iraz, Samsung Grand Neo Plus telefonunun özelliklerine bakınca maalesef 4.5G uyumluluğu gözükmemekte bunun için Turkcell’in vermiş olduğu 30 günlük hediye internet paketinden maalesef yararlanamazsınız. Yeni kampanyalardan yararlanmak için bizleri takip etmekten vazgeçmeyin, Gollercepte uygulamasını deneyerek hemen günlük 500MB internet kazanabilirsin. Ya da Turkcell’in yeni başlatmış olduğu hediye internet, dakika ve ya sms kazanmak için LAZIM OLUR yaz 2222’ye gönderebilirsin.

  Anonim - 22 Aralık 2017 - 21:59

  BuNların çoğusu yalan

Kübra - 31 Ağustos 2017 - 10:37

Merhaba ben bip den 1 GB internet kazandım. Ve 1 ay kullandım günü bitti. Aynı gin içinde yine mesaj geldi. 1 GB i ternet kazandınız bip den diye . Aonra mobil veriyi açtım sonra kapatınca kontörüm gitmiş bipi nasıl etkinleştireceğim.

  kozbon - 31 Ağustos 2017 - 10:37

  Merhaba Kübra, güzel sorun için teşekkür ederim lakin BİP uygulamasını sadece 1 kere kullanabilirsiniz. Bunun haricinde bir daha Bip uygulamasından yararlanamazsınız, Turkcell bu ay içinde çok güzel paketler yaptı. LAZIM OLUR yazıp 2222’ye göndererek yeni farklı hediyeler kazanabilirsiniz bu paketi yapmak ücretsizdir bunu paketi yapınca size hediye internet hediye dakika ve ya hediye sms gelecektir. Eğer şanslı bir abone iseniz size hediye internet gelebilir. Ayrıca hattınıza hiç gollercepte uygulamasını yapmadıysanız günlük 500MB internette kazanabilirsiniz; bunun için Google Play’den ücretsiz olarak Goller Cepte uygulamasını indirip facebook hesabınız ile bağlanıp telefon numaranızı ayarlar bölümünden ekledikten sonra size günlük kullanabileceğiniz 500MB internet vermektedir.

   Anonim - 4 Haziran 2018 - 16:29

   Bunun günüu bittimi

  Anonim - 17 Aralık 2017 - 09:04

  Başka internet yokmu

fatih - 7 Eylül 2017 - 12:06

Goller cepte uygulamasını mı telefona yükleyeceğiz kozbon? bi yardım eder misin seni seviyoruz

  kozbon - 7 Eylül 2017 - 12:06

  Merhaba Fatih, evet Google Play’den herhangi bir takıma ait Goller Cepte uygulamasını indirerek hediye 500MB kazanıyorsun. Uygulamayı indirdikten sonra Facebook ile giriş yapın, ardından giriş yaptıktan sonra Uygulamanın ayarlar bölümünde yer alan Abonelikler Ayarı kısmından kendi telefon numaranızı girin ve telefon numaranıza gelen onay kodunu uygulamaya giriniz. Ardından 1 günlük 500MB hediye internet kazanacaksınız. Bu bir günlük hediye internetin ardından tekrar 1 Günlük 500MB hediye internet kazanmak istiyorsanız da Annenizin, Abinizin ya da yakın arkadaşlarınızın telefon numaralarını yazarak tekrar 1 Günlük 500MB hediye internet kazanabilirsiniz.

  Tanıdığınız birinin telefon numarasını yazdıktan sonra o kişiye onay mesajı gidecektir, ardından o onay mesajını telefon numarasını yazmış olduğunuz kişiden isteyiniz. Onay kodunu uygulamaya girince sizlere tekrar hediye internet gelecektir.
  Not; Bu uygulamayı daha önce yapmamış kişilerin numarasını tercih ediniz.

  Ayrıca Olmuyor, Yalan gibisinden yorum yazan 1-2 kişi var. Lütfen böyle yapmayın, olmuyor diye bir şey yok yapan yapıyor yapamayanlar ise daha önce bedava internettten faydalanmış olsa gerek kadar sınırlandırılmış bir internet paketine sahip olsa gerek, daha farklı paketler için yorumları okuyunuz.

  Seyithan - 16 Ocak 2018 - 12:39

  Evet yükle giriş yap gelir kardeş

  Anonim - 30 Aralık 2018 - 16:16

  7GB

Ismail - 5 Ekim 2017 - 00:05

Hazirim yazdim ama olmadi hazir200 kanpanyasini iptal edin falan diyo

M - 13 Ekim 2017 - 16:43

10gb hediye kısmındaki telefon numaraların hepsini aradım lakin bazı numaralara ulaşılmadan kapandı onlarda geçerli oluyormu

  kozbon - 14 Ekim 2017 - 19:26

  Merhaba, karşı tarafın telefonu açması gerekmektedir.

   Ahmet - 25 Nisan 2018 - 23:53

   Kozbon internet nerden yapabilirim çok acil lzm seni çok seviyoruz…..

  omet - 6 Nisan 2018 - 20:19

  Direk internet veri 10 gb

Haydar - 20 Ekim 2017 - 11:21

Merhaba bu sene Turkcell sevgililer bedava internet paketi olacak mı?

  kozbon - 20 Aralık 2017 - 02:54

  Merhabalar Haydar, öncelik olarak ilgin için ben teşekkür ederim numaranı silip çekilişe dahil ettim ilerleyen günlerde daha sistematik bir şekilde düzene sokacağız inşAllah. İnsanlara yardım etmek, onlar için çabalamak gerçekten çok güzel bir şey bir robot olarak söylemiyorum ama görevimden çok memnunum. 2017 yılında yapılacak olan Sevgililer günü yine tahminimce 13 Saat sürecektir, yani 1 günlük olacaktır. Yine 13GB bedava internet verecektir diye düşünüyorum bunun haricinde eğer hattınız 4.5G uyumlu ise mutlaka Turkcell tarafından bedava internet sunulan Hazırım 2222’ye göndermeniz durumundan Turkcell tarafından 1 Aylığına 4GB bedava internet kazanmaktasınız. Bunun haricinde diğer kampanyalarımıza göz atmanızı da tavsiye ederim. Hazır kart kullanan kişiler için geçerli olan bedava internet kampanyalarından sizlerde faydalanmak istiyorsanız hemen Androdi telefonlarınıza Google Play’den ücretsiz olarak yayınlanmakta olan anlık mesaj gönderme uygulaması olan Bip Messenger uygulamasını telefonlarınıza kurarak kolaylıkla Turkcell tarafından geçerli olan bir ay boyunca kullanabileceğiniz bedava 1GB internet paketine sahip olabilirsiniz. Bunu yapabilmek için sadece Google Play üzerinden telefonlarınıza mesaj gönderme uygulaması olan Bip Messenger kurup, kayıt olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bir diğer konuşulan paketlerden biri olan aylık 1GB bedava internet paketinden sizlerde faydalanmak istiyorsanız ilk olarak, HEDIYE AYLIK1GB yazıp 2222’ye göndererek aylık 1GB bedava internet kazanmış olacaksınız. Daha önceden hiç internet paketi yapmayan kullanıcılar bunu deneyerek hemen kullanabilecekleri 1GB bedava internet paketine sahip olabilirler. Eğer ek olarak bedava internet paketi istiyorsanız Turkcell Genç Turkcell olanlar için düzenlemiş olduğu BOŞ DEĞİLİM kampanyasından faydalanabilirsiniz. Eğer kullanmış olduğunuz hat genç Turkcell tarifesini desteliyor ise hemen sizlerde BOSDEGİLİM yazıp 2222’ye ücretsiz olarak göndererek bu kampanyadan faydalanabilirler. Bu kampanya da değişen paketler mevcuttur, bazı kullanıcılara bedava dakika gelirken bazı kullanıcılara bedava internet gelmektedir. Bazı kullanıcılara da bedava dakika yani konuşma paketi gelmektedir, Turkcell 2016 senesinde başlattığı 4.5G hareketi sayesinde artık bol bol paketler sunarak denemeniz için bedava internet tarifeleri sunacaktır. Eğer sizlerde 4.5G’nin hızını denemek istiyorsanız hemen hattınızı ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

   Sahin - 20 Ocak 2018 - 11:52

   Ben denedim yapamadım neden acaba? Şimdiden teşekkürler…

Melik - 16 Kasım 2017 - 23:51

Turkcell kullanıcıları, Türkiye’nin en kaliteli internetini kullandıkları gibi, farklı imkanlarla biraz pahalı paketlere ulaşıyor olsalar bile; en yüksek hediyeler ve en iyi performansla birlikte bu açığı kapatmaktadırlar. Turkcell 1 GB İnternet Paketi, Turkcell’in dönem dönem yaptığı kaliteli kampanyalardan birisidir. Turkcell kullanıcılarının, 1 Nisan 2016 tarihinde aktif olan 4.5G ‘e geçmelerinin ardından, ücretsizce 1 sene boyunca tanımlanacak olan 1 GB ekstra internet paketiyle, 4.5G ‘i daha kaliteli biçimde yaşamaları uygun hale getiriliyor. Zaten en kaliteli ve en hızlı interneti sunmasıyla tanınan, sorunsuz hizmetler vermesiyle bilinen Turkcell, bir de 1 GB fazladan internet vererek, insanların hem daha fazla, hem de kaliteli internet performansına ulaşması sağlanmaktadır. Böylelikle sizlerde Turkcell bedava internet 2018 kampanyalarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Keyifli anlarınızı, sosyal medyadaki paylaşımlarınızı, kaliteli ve yüksek performansta kullanabileceğiniz bir internetle geliştirmeniz, sorunsuz ve etkileyici olacaktır. Çünkü internetiniz ne kadar kaliteli olursa, sorunsuz kullanım o kadar fazla olacaktır. Ayrıca buna ek olarak sunulan 1 GB şansınızla birlikte, daha sağlam bir kullanıma erişebileceksiniz. Turkcell bedava internet 2018 kampanyaları bütün hızıyla devam etmektedir. Turkcell 1 GB İnternet Paketi sahibi olmanız için, SIM Kart’ınızın ve müşteri hizmetlerinden 4.5G hizmetinden yararlanıyor olmanız yeterli olacaktır. Tamamen ücretsiz ve hiçbir işlem yapmadan direkt olarak hattınıza tanımlanacak olan 1 GB hediye internetin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. İstediğiniz her yerde kullanabileceğiniz ve 1 yıl boyunca sizlere her ay yenilenecek olan bu eşsiz paketle beraber, eğlencenizi arttırabilirsiniz.

  idris - 14 Ocak 2018 - 01:37

  Telefonum 4.5gye uyumlu internet alamıyorum hediye olarak

Enis - 1 Aralık 2017 - 12:17

Gollercepte abonelıklerde tel no girince fatura falan kesmicekmi çnkü abone oluyrsun

Fatih - 19 Aralık 2017 - 21:28

Bip yıldızı olmadı

Anonim - 23 Aralık 2017 - 01:23

ben gnc uygulamasini indirdm 1gb gelmediii

hatice - 23 Aralık 2017 - 01:23

ben gnc uygulamasini indirdm 1gb gelmediii

Nurullah - 23 Aralık 2017 - 20:01

Kozbon 250 mesaj nasıl oluyor yardım etsen

  kozbon - 24 Aralık 2017 - 01:36

  Merhaba Nurullah, hediye internet için bip messenger uygulamasını aktif bir şekilde kullanmanız yeterlidir.

  Anonim - 13 Ocak 2018 - 14:51

  bipten bir kişiye 250 mesaj atıcaksın

   Bayram - 27 Şubat 2018 - 20:22

   Bana gelmedi

   Bayram - 6 Mart 2018 - 22:06

   Atım internet gelmedi

   Anonim - 23 Nisan 2018 - 21:12

   300 tane atim yine bisey gelmedi

   can kaan - 25 Mayıs 2018 - 21:39

   internet geliyomu

ali - 28 Aralık 2017 - 10:06

Goller cepte indirdim yarim saatgecti internet gelmedi

  Kozbon - 28 Aralık 2017 - 21:59

  Merhaba Ali, Turkcell Gollercepte hediye internet paketi sistem tarafından otomatik bir şekilde tanımlandığından dolayı sistemin yoğunluguna baglı bir durum. Bunun için bir süre daha beklemenizi öneririm.

   Anonim - 27 Ocak 2018 - 22:22

   Nasıl cekilişe katılcam

  Neo2v - 30 Aralık 2017 - 03:36

  Takımlar gol attıkça geliyor diye biliyorum

  Alex - 31 Aralık 2017 - 15:22

  Sana yardım edersem bana internet verecen

İdris bakay - 31 Aralık 2017 - 12:54

grup kurarak bir 1 gb suresi ne zaman bitiyor

Ismail - 31 Aralık 2017 - 15:54

Goller cepte indirdim hala internet gelmedi acil yardim lutfen

Asef ergul - 31 Aralık 2017 - 18:43

Ben nasil internet yapabilirim

Anonim - 1 Ocak 2018 - 10:43

Bip Messenger bedava internet nasıl yapılır? Bip Messenger uygulamasından 2GB hediye internet paketi kazanmak adına sizlerde Bip Messenger uygulamasından 250 adet mesaj göndermeniz durumunda hediyeleri hattınıza tanımlayabilirsiniz. Sistem tarafından Bip Yıldızı seçilirseniz hediye internet paketi hattınıza tanımlanır. Bip Yıldızı olabilmek için Bip uygulamasından minimum 250 mesaj göndermeniz gerekmektedir, hediye kazanmak için göndereceğiniz mesajlar anlamlı ve doğru düzgün olmalıdır.

Anonim - 2 Ocak 2018 - 09:41

Ben Tuğba ataseven ben bip ten kim 1 GB ister yarışmasına katılamıyorum yardımcı olur musunuz

Anonim - 2 Ocak 2018 - 09:43

Ben Tuğba ben bip Ten 1 GB ister yarışmasına katılamıyorım başla yazıyorum bana gelen msj turkselli değilsiniz diyor

Mehmet emin - 18 Ocak 2018 - 23:21

Arkadaşlar yeni goller cepte uygulaması ile 1.5 GB yapmayı buldum YouTube adresi Arkadaşlar yeni goller cepte uygulaması ile 1.5 GB yapmayı buldum YouTube adresi

Furkan - 23 Ocak 2018 - 22:56

4.5 g liyim internet yapamadım

Furkan - 23 Ocak 2018 - 23:00

Bipten 250 kisiye msj attım ama gelmedi

Emre Kul - 24 Ocak 2018 - 11:11

Kozbon Bana 2018 in yeni bedava internet nasıl oluyor söyler misin?

Emre - 27 Ocak 2018 - 22:22

Numaram nasıl cekilişe koycam bide acil gb lazım yardım

Kadir - 5 Şubat 2018 - 04:00

İyide birader bunlar 2017 nin kampanyaları 2018 yazmıssın bide ayıp

Turkcell - 5 Şubat 2018 - 21:48

Ben sadece bir kişiyle bayağı bir süredir bipten konuştum 500 mesajı geçmiş ama 250 msjda veren internet gelmiyor

Anonim - 6 Şubat 2018 - 17:57

Statu ne uygulaması 1 GB vermiyormuş ben indirdim veriyor dediği halde vermedi daha

Memet - 8 Şubat 2018 - 20:01

Ne kadar eski kampanya var koymuşsunuz bu ne biçim bir iş yapamiyosaniz birakin bu işi

Zaza - 13 Şubat 2018 - 23:37

Mrb kozbonum bana mesengerdan mesaj geldi 3 GB 1000 sms çekiliş hakkı kazandınız diyo
Bilgi verebilecekmisin

Eyüp - 19 Şubat 2018 - 18:17

Kozbon bugun senin sayende 2gb internet yaptim cok tesekkur ederim sayende 1 haftalik bedava internetim oldu bu arada turkcellede cok tessekur ederim boyle anlamli gunde boyle kampanya yapmasi beni onurlandirdi gercekten taktire sayan bir kampanya old. 20 mayis tarihine kadar bedava paketim oldu cok tesekkur ederim tekrardan bu arada diger paketlerini de deneyecegim herkese tavsiye ederim. Allah sizden razi olsun allah sizin tuttunuz klawyeyi altin etsin yarabbim ne diyeyim nerde beleslik var ordasiz allah sizi bizsiz birakmasin allah sizi yari yolda birakmasin bu yola devam helal olsun size aslanlarim sohbet verin dinleyelim o derece takip ediyorum sizi haydi selametle

  Kozbon - 9 Mart 2018 - 10:47

  Merhaba Eyüp, öncelikle güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Elimizden geldiğince çok paket paylaşmaya dikkat ediyoruz ve paylaşmış olduğumuz paketleri de yapan kişiler herhangi bir zararı olmasın ve kimse kimsenin hakkına girmemesine özen gösteriyoruz. Burada paylaşmış olduğumuz paketler, Turkcell’in verdiği deneme paketlerdir. Sizlerde deneme paketlerini yaparak daha fazla bedava internet kazanabilir ve Turkcell’e daha fazla destek vermek için Google Play üzerinden telefonlarınıza Turkcell’in paylaştığı uygulamaları indirerek destek verebilirsiniz.

   Anonim - 29 Temmuz 2018 - 20:12

   Bende internet istiyorum nasil yapacam kaca gondersem gelir kozbon

Selin - 5 Nisan 2018 - 17:15

2018 e Özel yeni bedava paketler yok mu yardımcı olur musunuz

İsmail - 8 Nisan 2018 - 20:07

Kozbon ben bu 4.5g den yararlanamadım telefonumun adı casper vıa m1

Nur - 10 Nisan 2018 - 22:33

Internetim yok yardım edermisiniz ? Lütfen..

Clops - 12 Nisan 2018 - 08:07

Teşekkürler kozbon yaani indirdim ve internet geldi çok teşekkürler

Anonim - 20 Nisan 2018 - 18:56

Bana internet lazım ? kozbon

Zehra - 20 Nisan 2018 - 18:57

Bana internet lazım ?kozbon yardımcı olabilir misin?

Devrim - 24 Nisan 2018 - 09:19
devrim - 24 Nisan 2018 - 09:20

hediye aylık ve boş değilim kampanyasından nasıl yararlanabilirim yapamadım

Anonim - 2 Mayıs 2018 - 17:55

YENİ UYGULAMALAR BULASAN VE YENİ HEDIYELER

Kozbon - 11 Mayıs 2018 - 22:36

Bedava hediye dk nasıl alırım

Anonim - 30 Mayıs 2018 - 01:03

Bedava internet 2018 hakkında bilgi almak istiyorum acil

ferai - 6 Haziran 2018 - 12:49

avea hiç bir yerde çekmiyo ikincisi fakat türkcellde şöyle bedava böyle bedava diyor ama hatalı talapti bilmemneydi omuyo

  Kozbon - 20 Eylül 2018 - 01:51

  Merhaba ferai, öncelikle operatörlerin çekip çekmemesi tamamen sizin bölgesel sorunla ilgidir. Bizim bölgede de Turkcell çekmez iken Avea full çekiyor, kaç defa Turkcell ile iletişime geçtiğim halde hiç bir geri dönüş alamadığım ve bundan dolayı da Avealı oldum. Yapmış olduğunuz paketler eski olabilir, ya da daha önce yapmış olduğunuz paketlerden olabilir. Şuan çalışan ve her kullanımları destekleyen bir paket mevcut, Gel MB yazarak 2222’ye gönderince sizlere 20-30-50-100-250-500 şeklinde artan bir paketler vermekte. Deneyip sonuçları buraya yazarsan memnun oluruz.

Anonim - 31 Aralık 2018 - 16:33

Merhaba 2019 da Türkcell’in hediyeleri neler olacak acaba

Anonim - 1 Ocak 2019 - 16:53

Hiçbiri olmuyor

Anonim - 1 Ocak 2019 - 20:04

Hediye varmı

Furkan - 1 Ocak 2019 - 20:37

İnternet lazim kozbon

Hilal - 6 Mart 2019 - 22:51

Hediye hediye hediye

Yilmaz - 6 Mart 2019 - 23:41

Cok iyi

menice - 7 Mart 2019 - 00:30

Çok güzel

Vedat - 7 Mart 2019 - 12:23

Çok teşekkür ederim

AZAT - 27 Mart 2019 - 19:43

meraba

Suna yavuz - 29 Mart 2019 - 21:52

Teşekürler

Baran - 31 Mart 2019 - 01:22

İnternet gelmedi

Fatih - 31 Mart 2019 - 09:22

çok güzel iyi bir uygulama mükemmel anlatılmaz yaşanır

yunus - 1 Nisan 2019 - 11:03

İyimis

Anonim - 1 Nisan 2019 - 16:55

Harika

Sultan - 3 Nisan 2019 - 00:41

Süperdnz

Mesut - 24 Nisan 2019 - 19:23

Bedava 2 gb istiyorum