Turkcell Bayiler Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

Turkcell Bayiler Hafta Sonu Çalışıyor Mu?
Turkcell Bayiler Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

2018 yılının en çok müşterisine sahip olan operatörlerden biride Turkcell operatörüdür. Çekim gücünde oldukça iddialı olmakta olan Turkcell operatörünün gelişmiş alt yapısı ile aboneleri rahat nefes almaktadır. Geliştirmiş olduğu alt yapı ile artık aboneleri gecenin bir vakti olsa bile yapmak istediği işlemleri kendi kullanmış olduğu cihazlar üzerinden yapabilmektedir. Ülkemizin önder operatörlerinden olan Turkcell operatöründe bugün ise sizlere Turkcell’e ait olan bayilerin hafta sonları çalışıp çalışmadığı konusunda bilgiler vermek isterim. Öncelik olarak eğer ki, Turkcell şifre değiştirme, TL yükleme, hat izinleri ve şebeke ayarları gibi işlemler için bayilere gidecekseniz bir kere daha düşünün. Çünkü Turkcell operatörünün gelişmiş olan internet adresi üzerinden yapmak istediğiniz hemen hemen her işlemi Turkcell numaranız ve şifreniz sayesinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Turkcell şifrenizi kullanarak isterseniz turkcell.com.tr adresi üzerinden isterseniz de mobil uygulama olmakta olan Turkcell Hesabım uygulamasından hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 2015 yılında yayınlanmış olan Turkcell Hesabım uygulamasını kullanarak hat işlemlerinizi, TL yükleme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca eğer ki TL yükleme işlemini bayiden yüklemek yerine siz kendiniz turkcell.com.tr adresi üzerinden veya Turkcell Hesabım üzerinden yüklerseniz yüklemiş olduğunuz TL miktarının 2 katını kazanıyorsunuz. 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız hemen turkcell.com.tr adresine veya Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek için Google Play & İOS Marketlerine.

Hafta Sonu Bayiler Açık Mı?

Bizlere uzman destek sağlamakta olan Turkcell operatörünün sunduğu hizmetlerden yararlanmanın bir diğer alternatif yolu ise Turkcell bayileridir. Sizlere en yakın olan Turkcell operatörüne ait olan bayilere giderek hızlı bir şekilde çözümlere ulaşabilirsiniz. Ortalama olarak hemen hemen her Turkcell bayisi hafta içi her gün 09:00 ila 20:00 arasında çalışmaktadır. Ve hafta sonu da kendi abonelerine değer verdiğinden dolayı bir çok bölgede Turkcell bayileri hizmet vermeye devam etmektedir.

Turkcell En Yakın Bayi Nerede?

Turkcell operatörüne ait olan bayileri arıyorsanız ve sizlere en yakın olan bayiyi bulup sorunları çözmek istiyorsanız o halde http://www.turkcell.com.tr/tr/hakkimizda/iletisim/turkcell-iletisim-merkezleri adresine giderek sizlerde buradan hızlı bir şekilde çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Nasıl Girilir?

Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapıp sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmek istiyorsanız o halde aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  1. Turkcell Hesabım uygulamasını kullanmış olduğunuz cihazınızın kullanmış olduğu işletim sistemine göre Google Play ya da App Store üzerinden indirin.
  2. Cihazınıza indirmiş olduğunuz uygulamayı açınız ve ardından sizden istenilmekte olan bilgileri doldurunuz.
  3. Turkcell şifresi alabilmek için SİFRE yazıp 2222’ye mesaj gönderiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den İndirimli Telefon Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Vecih - 31 Ağustos 2019 - 12:59

Hahay Antakya TURKCELL Merkezi bugün yarın saat kaç karda Acı