Turkcell 30 Ağustos 2017 Bedava İnternet

Turkcell 30 Ağustos 2017 Bedava İnternet
Turkcell 30 Ağustos 2017 Bedava İnternet

1994 yılında kurulan Türkiye’nin başarılı operatörü olan Turkcell operatöründe bugün siz değerli takipçilerime Turkcell operatörünün yeni sunduğu bir bedava internet kampanyasından bahsedeceğim. 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel düzenlenmiş olan bu kampanya sayesinde sizlerde ücretsiz internet sahibi ve bu bedava internetin yanı sıra çeşitli diğer fırsatlardan faydalanabileceksiniz. “En Büyük Zafer Birlik Olmaktır” sloganıyla yeni bir fırsat düzenlemiş olan Turkcell operatörü 30 Ağustos için 30.08.2017 tarihinde saat 09:00’dan itibaren bütün Turkcell abonelerine ücretsiz olarak mesajlaşma, konuşma, fizy, TV+ ve internet paketlerini hediye edecek. Sistem tarafından otomatik olarak tanımlanacak olan bu kampanyalar ile birlikte sizlerde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Turkcell 30 Ağustos bedava internet kampanyasından hattınıza tanımlanacak olan paketler sadece 24 saat boyunca geçerli olacaktır. Bip Messenger uygulaması için ek 2GB tanımlanırken normal internet paketi 1GB olarak limitlendirilmiştir. Bir gün boyunca 1GB bedava internet ile sizlerde keyifli dakikalar geçirebilir ve sevdiklerinizin 30 Ağustos Zafer bayramını tebrik edebilirsiniz.

Turkcell 30 Ağustos Zafer Bayramı İçin Paket Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörünün sunmuş olduğu bu internet paketlerini ve diğer ücretsiz hediyeler için herhangi bir yere SMS göndermenize veya herhangi bir yere başvuru da bulunmanıza gerek yok. Sistem tarafından bütün Turkcell abonelerine hediyeler otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell operatörü her yöne 500 dakika, Bip üzerinden yapacağınız aramalar için ek her yöne 1000 dakika, 1GB internet paketi ve 1000 adet SMS hakkı sunarken bunun haricinde fizy ve TV+ servislerini de bütün Turkcell abonelerine ücretsiz olarak sunuyor. Turkcell’in bu davranışını tebrik ediyor ve bütün takipçilerimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyoruz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Fatihateş - 30 Ağustos 2017 - 07:31

Helal sana Turkcell