Turkcell 1GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell 1GB Hediye İnternet Paketi
Turkcell 1GB Hediye İnternet Paketi

Türkiye’nin en iyi çekim kalitesine sahip olan Turkcell, her geçen gün daha fazla gelişmekte. Bu gelişmekle kalmayıp yine her geçen gün yine yeni müşterilere sahip oluyor. Turkcell oldukça öçok gelişmiş alt yapısıyla bir çok kişinin en kral operatörü diyebilirim, Türkiye’de her 5 kişiden 3 kişsi mutlaka Turkcell’i kullanıyor. Her gün daha fazla büyümek için, her gün müşterilerini daha mutlu edebilmek adına yeni kampanyalar ve tariflere oluşturmakta. Bununla kalkmayıp her gün yeni insanı bilgilendirmek için yeni yeni projelere imza atmakta. Her neyse herkese iyi günler arkadaşlar bugün sizlere Turkcell’in yeni bir uygulaması hakkında bilgi vereceğim, öncelikle Turkcell diğer operatörlere göre kendini çok geliştirmiş bir sisteme sahip, ayrıca diğer operatörlere göre internet hızı 10 kat daha hızlı diyebilirim. Lakin fiyatı hakkında bir şey diyemeyeceğim, fiyat bakımından pahalı kalite bakımından diğer operatörlere göre çok iyi. İşte son zamanda ister Avea ister Vodafone gibi operatörlerin yapmış olduğu kampanyalar sıkça gündeme gelmeye devam ediyor. Sizlere son zamanlarda popüler uygulama olan Bip Uygulamasından da bahsedeceğim ve ayrıca sadece bu uygulama ile kalmayıp son zamanlarda oldukça çok konuşulan 4.5G tarifesine geçiş yapan kullanıcılar hakkında da bilgi vereceğim. Hattı 3G olan kullanıcılar, 4.5G uyumlu telefonu var ise hattını Turkcell Bayisine giderek ücretsiz bir şekilde 4.5 Uyumlu hattına geçiş yaparak hediye 1GB internet kazanıyorlar.

Avea ve Vodafone operatörlerin yapmış olduğu 500Dk konuşma 5000SMS ve 1GB internet 17 TL’ye verilmekte. Bunun üzerine Turkcell’in yapmış olduğu 1GB internet kampanyası bütün Turkcell’li olan vatandaşları sevindirdi. İnternet üzerinden turkcell.com.tr adresine girerek 15 TL karşılığında 1GB internet paketi yapabilirler. İnternet üzerinden satın alabilmeniz için kredi kartına sahip olmanız gerekmektedir, ya da ininal kartınız varsa mastercard destekli olduğu için herhangi bir bankadan yatırarak internet paketini 15 TL karşılığında yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizi takip ederseniz her hafta bir ziyaretcimize ücretsiz bedava internet hediye ediyoruz, bizi takip edin avea vodafone turkcell operatörleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bununla kalmayıp, Turkcell’in yeni başlatmış olduğu BİP Uygulaması sayesinde artık BİP Uygulamasını kullanan kişiler, Turkcell’li ise hediye 1GB internet paketi kazanmakta. Bununla kalmayıp Turkcell’e ait olan GollerCepte uygulamasına kayıt olan her kişi günde 500MB paket kazanmakta.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan