Türk Telekom Tablet Kampanyası

Türk Telekom Tablet Kampanyası
Türk Telekom Tablet Kampanyası

Türk Telekom, müşterilerine özel başlatmış olduğu Samsung ve Casper tablet hediyesi kampanyası 01.07.2015 tarihinde başlayıp, kampanya 31.12.2015 tarihinde bitecektir. Lakin tarih geçti diye üzülmeyin çünkü ülkemizde birçok kullanıcının internete erişmesi için büyük alt yapıyı hazırlamakta olan Türk Telekom operatöründe dilerseniz tarifenize ek olarak tablet satın alabilirsiniz. Aylık tarifeye sadece 10TL ekleyerek tablet sahibi olmak isteyenler Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp ya da Türk Telekom mağazalarına giderek tabletlerini rahatlıkla temin edebilirler. Türk Telekom müşterilerine 24 ay taahhüt ile KitKat 4.4 işletim sistemine sahip olan tabletleri ayda sadece 12,00 – 14,00 – 16,00 TL’ye müşterilerine sunuyor. Son zamanlarda çok konuşulacak olan bir konu olan Türk Telekom Tablet Kampanyası‘ndan 31.12.2015 tarihine kadar bütün Türk Telekom müşterileri faydalanabilir. Başlatmış olduğunu kampanyada ki tabletlerin Android sürümü Android 4.4 Kit Kat’tır.

Türk Telekom Tablet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için, ilk önce Türk Telekom müşterisi olmalısınız ve ardından herhangi bir bayi ve ofislerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

  • Via T7D modeline sahip olmak isteyen müşteriler ayda 12,00 TL’ye, 24 ay taahhüt ile sahip olabilirsiniz.
    Özellikleri; 7 inç büyüklüğünde olan Via T7D, 16 GB dahili hafıza alanına sahip olup Ön: 0.3 MP , Arka: 2 MP kameraya sahiptir. Intel Atom 3735 1,83 GHz işlemci ile sevenleriyle buluşuyor.
  • Galaxy Tab3 Lite modeline sahip olmak isteyen müşterleri, ayda sadece 14,00-TL taksit ile sahip olabilirler. Özellikleri; 7 inç büyüklüğünde olan Via T7D, 8 GB dahili hafıza alanına sahip olup Arka; 2 MP kameraya sahiptir. Dual-core 1.3 GHz işlemci ile sevenleriyle buluşuyor.
  • Via T8 modeline sahip olmak isteyen müşterleri, ayda sadece 16,00-TL taksit ile sahip olabilirler. Özellikleri; 8 inç büyüklüğünde olan Via T7D, 16 GB dahili hafıza alanına sahip olup Arka; Ön: 2 MP , Arka: 5 MP kameraya sahiptir. Intel Atom Quadcore 3735G 1,83 GHz ile sevenleriyle buluşuyor.

Sadece bu kadar mı? Hayır tabi ki de Türk Telekom operatöründe kampanya asla bitmez, sizlerde Türk Telekom operatöründen bedava internet kazanmak isterseniz bir önceki yazılarımızdan olan Türk Telekom bedava internet başlıklı yazımız sayesinde bedava internet paketlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Avea Neden Türk Telekom Oldu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan