Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri

Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri
Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri

2016 yılında gelen 4.5G’nin ardından birçok operatör sınırsız internet paketine abone alımını tamamen kapatmış. Artık hemen hemen her operatör sınırsız paketler yapmak yerine kullanıcıların en fazla kullanabileceği limit olan maksimum 8GB’a kadar internet alma hakkını vermektedir. Bunun üzerine bugün son dönemlerde herkesin severek tercih etmiş olduğu paketlerden olan sınırsız internet paketi imkanı sağlamakla birlikte gündeme sık sık gelen Türk Telekom operatöründe bugün ise sizlere nasıl sınırsız internet paketi yapacağınız konusunda biraz bilgi vermek isterim. Yapmış olduğunuz sınırsız internet paketinin limiti bitse dahi internete girmeye devam edersiniz. Bunun için herkesin rağbet göstermiş olduğu internet paketlerine şuan için Türk Telekom operatörü kendi kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir. Eğer ki sizlerde sınırsız internet paketlerine sahip olmak istiyorsanız şüphesiz ki 2016 ve 2017 yılında tercih edilesi operatörlerden biri de Türk Telekom operatörüdür. Türk Telekom operatörünün başlıca sınırsız paketlerini isterseniz tarifenize ek olarak da alabilir ve sınırsız olarak internete girmeye devam edersiniz. Peki, Türk Telekom’da sınırsız internet paketi nasıl yapılır? 2017 yılında güncel Türk Telekom sınırsız internet paketleri nelerdir?

Cepten internet paketi olarak kullanabileceğiniz internet paketlerinden sizlerde sınırsız bir şekilde faydalanmak istiyorsanız o halde aşağıdaki paketlere göz atarak kendinize göre ve limitlerine göre Türk Telekom sınırsız internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Sınırsız İnternet Paketleri

Hızlı Sınırsız 8GB

Herkesin severek tercih etmiş olduğu bol internet limitine sahip olan Hızlı Sınırsız 8GB internet paketiyle dilediğiniz kadar hızlı bir şekilde internete girmeye ne dersiniz? 2016 yılında tercih edilen paketlerden olan Hızlı Sınırsız 8GB internet paketi ile sizlerde 63TL karşılığında 8GB limitine sahip olan bu paket ile birlikte sınırsız olarak internete girebilirsiniz. 8GB’lık limitiniz bitse dahi internete girmeye devam edersiniz.96kbps hız ile internete girmeye devam edin. Ayrıca 8GB’lık limitin hızı 43.2 mbps’tir.

Hızlı Sınırsız 2GB

2GB’lık limite sahip olan bu paketin toplam fiyatı 33TL’dir. 33TL karşılığında 2GB’lı limite sahip olan bu paket sayesinde internet limitiniz bitse bile 96kbps hız ile internete girmeye devam edersiniz.

Sınırsız 4GB

43TL karşılığında 4GB limite sahip olan internet paketiyle sizlerde sınırsız olarak internete girmeye hazır mısınız? İnternet paketinizin limiti bitse dahi internete 96kbps hız ile girmeye devam edersiniz.

Sınırsız 8GB

Sınırsız internet paketlerinden biri de 8GB limite sahip olan Sınırsız 8GB internet paketidir. Bu paketin hızı normal paketler kadar olup internet limitiniz bittiği takdirde internete girmeye devam eder ve sorunsuzca araştırmalarınıza devam edersiniz. Bu internet paketin limiti bittiği zaman internet hızınız 96kbps hızına düşer.

Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri Nasıl Alınır?

İnternet paketlerini daha hızlı bir şekilde almak istiyorsanız sizlerde o halde Türk Telekom operatörünün Google Play ile App Store üzerinde ücretsiz olarak sunmuş olduğu Online İşlemler uygulamasını hemen mobil cihazlarınıza ya da kullanmış olduğunuz diğer cihazlara indirerek bu uygulamalar üzerinden hattınıza ek olarak sınırsız internet paketlerini alabilir ve sizlerde sınırsız olarak internete girmeye devam edersiniz.

Ayrıca son olarak Türk Telekom operatörünün kendi abonelerine verdiği bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız sizlerde Türk Telekom bedava internet başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Tarife Sorgulama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan