Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Telekom operatöründe müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek diğer operatörlerde olduğu gibi ücretlidir, lakin Türk Telekom operatörü kendi abonelerine sunmuş olduğu alternatif yollar sonucunda ücretsiz olarak da iletişime geçilmesine izin vermektedir. Peki, Türk Telekom müşteri hizmetleriyle direk olarak iletişime nasıl geçilir? İlk etapta ücretsiz olan mesaj gönderme seçeneğidir. Bu mesaj gönderme işlemini sizlerde kullanmak istiyorsanız sayfamızda yer alan bir alt başlığa göz atabilirsiniz, bunun haricinde telefondan direk olarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız da 500 numarasını ve ya 444 1 500 numarasını çevirdiğiniz zaman 5 – 0 tuşlaması yapmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Mesaj Nasıl Gönderebilirim?

Türk Telekom’un en faydalı hizmetlerinden biri olan mesaj gönderme seçeneği ile kısa sürede sizinle iletişime geçilmesini sağlayabilir ve bedava olarak işlemlerinizi halletmiş olabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerine mesaj göndermek için turktelekom.com.tr adresinden telefon numaranız ve Türk Telekom şifreniz ile giriş yapın ve ardından üst kısımda yer alan Tüketici Şikayetleri kısmından Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk olarak mesaj gönderebilirsiniz ve 10 gün içerisinde sizinle ücretsiz olarak iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz.
Türk Telekom müşteri hizmetlerine mesaj göndermek istiyorsanız turktelekom.com.tr adresine giriş yaparak buradan müşteri hizmetleri için Tüketici Şikayetleri kısmından iletişime geçebilirsiniz. İletişim formunda doldurmak istediğiniz kısımlardan en önemli nokta irtibat numarasıdır, bu kısımı atlamayı unutmayın.

Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gelelim telefon üzerinden yani Türk Telekom’un en güzel yöntemlerinden biri olan direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanma yolu. 500 veya 444 1 500 numarasını çevirdikten sonra yapacağınız işlemlere göre hangi departmana bağlanmak istediğinizi kendiniz tuşlayıp öğrenebilirsiniz. Eğer  ki direk Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

  • 500 ve ya 444 1 500 numarasını çevirdikten sonra 2 – 1 – 0 numalarını takip ederek direk olarak bağlanabilirsiniz.
  • 444 1 500 ve ya 500 numarasını çevirdikten sonra 2 – 0 numarasını takip ederek Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
  • 500 ya da 444 1 500 numarası üzerinden 6 – 0 tuşlamasını yaptıktan sonra bağlanabilirsiniz.
  • 500 numarasını ve ya 444 1 500 numarasını çevirdiğiniz zaman 5 – 0 tuşlamasını yapınız.
  • Son olarak Türk Telekom müşteri temsilcisine direk olarak bağlanma yöntemi olan 3 – 0 numarasını çevirdikten sonra direk olarak bağlanarak sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Türk Telekom Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Müşteri hizmetleri diğer operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom’da da ücretlidir. Eğer ücret vermek istemiyorsanız Tüketici Şikayetleri formunu doldurarak sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Tüketici Şikayetleri formuna turktelekom.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Üst kısımda detaylı bilgi verdim.
Türk Telekom operatörü bildiğiniz üzerine sosyal medyayı çok iyi kullanıyor, bu operatör ile iletişime geçmek için de Facebook / Twitter (tavsiye edilir) gibi popüler ağlar üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Faturalı kullanıcılar müşteri hizmetlerine telefon ile bağlandıktan sonra dakikası 45 kuruş olarak ücretlendirilmeye tabi olup faturasız kullanıcılar dakikası 60 kuruş karşılığında Türk Telekom operatörü müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilirler.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 1 Aralık 2017 - 12:40

Türk telekom dolandırıcıdır.

Abdurrahman köksal - 31 Ocak 2018 - 20:36

Bir hafta oldu internet baglattim simdi internet kesik

Anonim - 6 Şubat 2018 - 13:08

YA ARKADAŞ NASIL BİR KURUMSUNUZ TAM YARIM SAATTİR BİR MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE BAĞLANAMADIM. MADEM MÜŞTERİ TEMSİLCİSİYLE GÖRÜŞEMEYECEĞİM NEDEN NUMARA VERİYORSUNUZ?

Anonim - 19 Nisan 2018 - 09:51

05060594960 numaralı cep telefon aboneliğimi ipta ettirmek istiyorum

Fatih - 23 Mayıs 2018 - 01:41

Tarifemi bilmiyorum unuttum nasıl ogrenecem