Türk Telekom iPhone 6s Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Türk Telekom iPhone 6s Ön Kayıt Nasıl Yapılır?
Türk Telekom iPhone 6s Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Çok yakın bir sürede Türk Telekom Grup Mağazalarında yer alacak olan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus son zamanlarda çok konuşulan bir çok özelliği sayesinde gündemi yine bomba gibi sallayacak. Çok rağbet gören iPhone 6s ve iPhone 6s Plus önceki sürümlerde de bilindiği gibi yine ön kayıt formunu doldurarak satışa sunulacak yani hemen patur kütür herkese satılmayacak ve yavaş yavaş satışa sunulacak. Yani kısaca şöyle açıklam iPhone 6s ve iPhone 6s Plus‘a herkes sahip olamaz bunun için almak isteyen kişiler sıraya girerek kendi adını iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ön Kayıt formunu doldurarak alabilirler Türk Telekom Grup Mağazalarının başında gelen Avea sayesinde iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ön Kayıt formunu doldurarak listeye adınızı ekleyebilirsiniz ve 23 Ekim’de satışa sunulacak olan iPhone 6s için ön kayıt yaptırmış olabilirsiniz.

3D Touch özelliği sayesinde çok konuşulan iPhone 6s tek bir bastırma sayesinde sizlere dünyaları sunarken, Live Photos sayesinde çekmiş olduğunuz fotoğrafları son derece canlı bir şekilde size sunuyor. 12MP Kamera ile gelen iPhone 6s sayesinde fotoğraflarınız artık eskisinden daha canlı olacak, ayrıca akıllı telefonlarda en gelişmiş çip’e sahip olan iPhone 6s sizlere doyumsuz bir heyecan yaratacaktır. Sizlerde yeni donanımlara sahip olan iPhone 6s için ön kayıt yaptırmak istiyorsanız turktelekom.com.tr adresine giderek yeni bir kayıt oluşturabilirsiniz. Bunun haricinde Türk Telekom operatöründe geçerli olmakta olan kampanyalardan faydalanmak isterseniz Türk Telekom bedava internet adlı yazımıza göz atarak buradan çeşitli paketlere göz atabilirsiniz.

iPhone 6s Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Ön kayıt yaptırabilmeniz için öncelikle bunu çok iyi yapan operatörler mevcut. Hangi operatörü kullanıyorsanız onun internet sayfasına giderek Ön Kayıt Formunu doldurarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.

iPhone 6s Ön Kayıt Yapan Diğer Operatörler

  • Turkcell
  • Vodafone

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Tablet Kampanyası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan