Türk Telekom İki Katı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom İki Katı Bedava İnternet Kampanyası
Türk Telekom İki Katı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom en son yapmış olduğu açıklamaya göre kullanıcılarına özel olarak internetlerini iki katına çıkarma özelliğini barındırıyor. Türk Telekom kısa süre öncesinde yapmış olduğu değişikliklerin yanında sistemleriyle alakalı köklü değişimlere gitti. Kullanıcılarına daha iyi hizmetler vermek için yenilenmiş oldukları yeni operatör oldukça büyük bir ilgi ile karşı karşıya geldi. Bununla beraber Türk Telekom operatörü kendi aboneleri için son zamanlarda birçok Türk Telekom bedava internet paketlerini paylaşmaya özen gösterdi. Operatörler arasında en çok internet hakkını barındırma liderliğini elinde taşımakta olan Türk Telekom internet iki katına çıkarma özelliğini de duyurduktan sonra ortalığı kavurup esti adeta. Bu özelliklerden faydalanabilmeniz için öncelikle 4.5 G uyumlu bir tane mobil hat edinmeniz gerekiyor. Kartı ücretsiz olarak Türk Telekom bayilerinden alabilirsiniz.

Türk Telekom İle İnternetinizi İki Katına Çıkartın

Türk Telekom 4.5 G uyumla sim kartınızı şubeniz tarafından aldıktan sonra mobil cihazınıza takarak gerekli ayarlamaları yapmanız gerekiyor. Bu ayarlamaları isterseniz otomatik isterseniz de manuel olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Hattınız kullanıma açık bir hale geldiğinde “2KAT” yazarak 5555 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Daha sonrasında mobil cihazınızın uyumluluğu kontrol edildikten sonra firma tarafından hattınıza otomatik olarak eklenmektedir. Mesajı gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen onay mesajıyla birlikte internetinizi 2 Kat daha hızlı kullanabilme şansını elde edebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için 15.04.2017 tarihinden sonra Türk Telekom abonesi olmanız gerekiyor. Eğer hattınız belirtilen tarihlerden daha eski ise sizlere sunulmakta olan iki kat daha hızlı internetten faydalanamıyorsunuz.

Türk Telekom İki Katı Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom iki katı bedava internet paketi kampanyasından faydalanmanız için belli bir süredir Türk Telekom abonesi olmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan sadece 15.04.2017 tarihinden itibaren Türk Telekom’lu olan aboneler faydalanabilmektedir. Sizlerde bu süreden itibaren Türk Telekom’a geçiş yaptıysanız hemen sizlerde 2KAT yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bununla beraber Türk Telekom operatöründe yıllardır hattınız varsa yılların hediyesi kampanyasından da ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz bunun için tek yapmanız gereken YILLAR yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Mesajı gönderdikten sonra ne kadar süredir Türk Telekom müşteriyseniz o kadar sizlere hediye internet paketi tanımlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Yeni Gelenlere 8GB İnternet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan