Türk Telekom Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?
Türk Telekom Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kazanmış olduğu başarıları ile ve hedefleriyle ülkemizde lider konumda olan Türk Telekom operatörü göstermiş olduğu 2016 yılında birleşme sonucunda hem operatör hem de ülkemizin büyük internet sağlayıcılarından olmaya devam etmektedir. Kendi abonelerine sürekli olarak yeni bir tarife & kampanya ile karşılamakta olan Türk Telekom operatöründe borç sorgulama işlemleri için sizlerde birçok alternatif yollardan ücretsiz olarak faydalanabilir ve mevcut olan borçlarınızı kolaylıkla son ödeme gününe kadar öğrenebilirsiniz. TTNET A.S. ile ve AVEA ile göstermiş olduğu birlik başarıyla birlikte Türk Telekom’da borç sorgulama işlemlerini hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız mobil cihazlarınıza indireceğiniz Online İşlemler ile Online İşlemler – İnternet uygulaması sayesinde hem telefonunuzun borcunu hem de evde sabit internet borcunuzu kolaylıkla bu uygulamalar üzerinden öğrenebilirsiniz. Hatta herhangi bir bayiye gitmeden, herhangi bir şubede sıra beklemeden direk mobil cihazlarınızı kullanarak kredi kartınızla borç ödemelerini bu uygulamalar üzerinden yapabilirsiniz. Yine mevcut olan borcunuzu öğrenmek istiyorsanız 444 1 444 numaralı servisi arayıp borç sorgulama yapabilir veya turktelekom.com.tr adresine giderek yine buradan kolaylıkla mevcut borç sorgulamasını hızlıca tamamlamış olursunuz.

Türk Telekom Borcumu Nasıl Öğrenebilirim?

Türk Telekom internet borcunuz var ise;  hangi tür Türk Telekom hattını kullandığınıza göre sorgulama yapılmaktadır. Eğer ki bir cep telefonu hattı kullanıyor iseniz cep telefonlarınızın arama bölümünden *124# tuşlayarak oradan çıkacak olan menü de gerekli işlemleri bulabilirsiniz. Ayrıca cep telefonlarınızdan 9333 arayarak oradan da detaylı bilgileri rahatlıkla bulabilirsiniz. Ve ya müşteri hizmetleri telefon numaralarından borcunuzu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. ADSL ve ya ev telefonu kullanıyor iseniz;  Türk Telekom grup mağazalarına giderek oradan da sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca bir de akıllı telefon kullanıyor iseniz Türk Telekom uygulaması yardımı ile rahatlıkla herhangi bir borcunuzu öğrenme kolaylığınız vardır. Bu hizmetler sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Türk Telekom Fatura Ödeme

Türk Telekom operatörün resmi internet sitesi olan turktelekom.com.tr adresine giderek buradan kredi kartınızı ya da Mobilexpress ile hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz. İnternet üzerinden faturanızı ödemek için güvenli & sorunsuz olarak çalışmakta olan bir tarayıcıya ve herhangi bir güvenlik sorunu olmayan bir cihaz üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme işlemlerinde, ister T.C. Kimlik numaranızı kullanın, ister hesap numaranızı kullanın, ister telefon numaranızı, ister Adsl numaranızı ya da isterseniz NET Mobil numaranız ile kolaylıkla fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan