Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet
Türk Telekom Bedava İnternet

İnternet konusunda oldukça iddialı olan operatörlerden olan Türk Telekom operatöründe artık Türk Telekom bedava kazanmak daha kolay bir hale geldi. Hattınızı 4.5G uyumlu hale getirerek sizlerde çeşitli hediyelerden faydalanıp Türk Telekom ücretsiz internete erişim sağlayabileceksiniz. 2017 yılında halen geçerliliği devam etmekte olan bu paketleri kullanarak herhangi bir ücret ödemeden Türk Telekom sayesinde mobil cihazlarinizdan bedava internete girebilecek daha sonrasında ise 4.5G olduğunuz için birçok paketi daha uygun fiyattan temin edebileceksiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

 • Türk Telekom operatöründe geçerli olan kampanyalardan biri olan internetten kontör yükle bedava internet kazan kampanyasıyla sizlerde 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için hemen sizlerde turktelekom.com.tr adresine giderek buradan kredi kartınızı kullanıp hattınıza TL yüklemesi yapmanız durumunda 1GB bedava interneti hattınıza otomatik olarak tanımlayabilirsiniz. Lakin bunun için 1 GB KAZAN yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir, TL yükleme işlemi yapmadan önce sizlerde hemen 1 GB KAZAN yazıp 5555’e göndererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.
 • Türk Telekom bedava internet kazanmak ve yükledikçe daha fazla kazanmak istiyorsanız sizlerde Kontörlü olan hattınıza 50TL yükleme yaparak 1GB bedava internet 100TL yükleyerek 4  GB hediye internet kazanın. Bunun için hemen sizlerde TL yüklemeden önce HEDIYE INTERNET yazıp 5555 e gönderin ve bu kampanyadan faydalanın.

Yeni Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

 • 10GB Bedava İnternet Fırsatı
  • Ülkemizde 4.5G gelişimi konusunda oldukça büyük rol oynamakta olan Türk Telekom operatöründe sizlerde hattınızı 4.5Gye çevirdikten sonra hemen GIGA yazıp 5555’e göndermeniz durumunda 10GB bedava internet paketini hemen hattınıza, tanımlayabilirsiniz. Bu kampanya sayesinde artık dilediğiniz kadar internete özgürce erişim sağlayabileceksiniz, bu kampanyanın internet limiti 10GB olup ve 30 günlük kullanım süresi bulunmaktadır.
 • 1GB Türk Telekom Bedava İnternet
  • Yeni paketlerden biri olan Türk Telekom Selfy ile artık sizlerde internete rahatça girebileceksiniz. Bunun için sizlerde son 48 saat içerinde minimum 30TL kadar bir yükleme yaptıysanız MOR HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS atıp 1GB bedava internet paketini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için sizinde Selfy’li olmanız gerekmektedir bunun haricinde ise son 48 saat içerisinde TL yüklemesi yapmış olmanız gerekmektedir.
 • 1GB – Yükle Kazan Kampanyası
  • Türk Telekom operatöründe faturasız kullanıcılar sürekli kazanmaktadır, sizlerde internet üzerinden kredi kartınızı kullanarak turktelekom.com.tr adresine giderek buradan TL yükleme işlemi yapmanız durumunda 1 haftalık veya 1 aylık olmak suretiyle bedava internet kazanın. Bunun için hemen sizlerde 1GB KAZAN yazıp 5555’e gönderdikten sonra turktelekom.com.tr adresine giderek buradan Online İşlemler kısmını kullanarak TL yükleme işlemini tamamlamanız durumunda hediye internet kazanın. 30TL altı yüklemelerde haftalık 1GB bedava internet verilmektedir, 30TL üzeri yüklemelerde ise bu durum 1 aylık olmak üzere değişmektedir.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan