Türk Telekom – Avea 2 Gün Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom – Avea 2 Gün Bedava İnternet Kampanyası
Türk Telekom – Avea 2 Gün Bedava İnternet Kampanyası

Avea’da bilindiği üzerine uzun zamandır kampanyalar yapılmamaktaydı. 2016 senesinde Avea, Türk Telekom ve TTNET’in birleşiminden sonra Avea’da büyük değişiklikler olup telefonlarda yer alan SIM KART adı Avea iken Türk Telekom oldu. Bir çok kişinin şaşkınlığının ardından reklamlar sayesinde bir çok kişi daha sonrasında Avea’nın Türk Telekom olmasına anlam vererek bu büyük iletişim firmalarının birleşmesinin ardından iletişime güç katarak internet hızının daha hızlı olması sağlanmaktadır. Bir çok Avea’lıyı sevindirecek olayın hemen ardından Avea ve Türk Telekom tarafından sunulan bütün Avealı müşteriler için geçerli olan 2 günlük bedava internetten sizlerde faydalanmak istiyorsanız ve haftanın 2 günü ücretsiz olarak bedava internete erişim sağlamak istiyorsanız hemen HEDİYE 2 GUN yazıp 5555’e ücretsiz olarak mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Avea’nın 2016 yılında sunmuş olduğu ilk bedava internet paketlerinden biri olan 2 günlük olan bu paketten sadece toplamda 1,000,000 kişi faydalanacaktır.

Eğer sizlerde bu şanslı kişilerin arasında yer almak istiyorsanız yapmanız gereken işlemleri aşağıda tek tek detaylı bir şekilde paylaşacağım. Geçtiğimiz Çarşamba günü yani 17.02.2016 tarihinden itibaren geçerli olan Avea 2 günlük bedava internet paketi son katılım tarihi 05.04.2016 tarihine kadar geçerlidir. Faturalı ve faturasız bütün Avea’lı müşteriler ücretsiz olarak faydalanabilir, Lakin bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız ve her hafta geçerli olan her haftanın 2 günü boyunca ücretsiz olarak bedava internet kullanmak istiyorsanız hattınız Faturasız ise tek seferde 25TL ödeyerek 05.04.2016 tarihine kadar bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kampanyanın tarihi geçmiş yeni güncel kampanyalara ulaşmak için sizlerde Türk Telekom bedava internet adlı yazımıza göz atınız.

Nasıl Yapabilirim?

  1. Faturasız hattınızdan bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, kampanyaya katıldıktan sonra 25TL kadar bir yükleme yaptıktan sonra her hafta 2 gün olarak avea 2016 bedava internet kullanabileceksiniz.
  2. 05.04.2016 tarihine kadar kullanabileceğiniz ve her ay 2GB limitli olan bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, HEDİYE 2 GUN yazıp 5555’e ücretsiz olarak mesaj göndermeniz yeterlidir.
  3. Bütün Avea’lı müşteriler ve faturasız / faturalı herkes faydalanabilir.
  4. Kampanyaya son katılım tarihi 05.04.2016 tarihidir.
  5. Kampanyayı 31.12.2016 tarihine kadar kullanabilirsiniz yani bu tarihe kadar her hafta 2 gün ücretsiz olarak internete erişim sağlayabilirsiniz.

Gerçekten Avea müşterileri için yapmış olduğu en güzel ve en büyük kampanyalardan biri sadece 25TL karşılığında bu kampanyadan hemen faydalanmanız gerekmektedir. Daha fazlası için alt kısımda yer alan yorum bölümünden bana soru sormayı ve alt kısımda yer alan diğer başlıklara da göz atmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom İki Katı Bedava İnternet Kampanyası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Ordercustomessay - 30 Mart 2018 - 04:52

sade.soğuk ingiliz polisiyesi.teşekkürler