Türk Telekom *100# Nedir? Ne İşe Yarar?

Türk Telekom *100# Nedir? Ne İşe Yarar?
Türk Telekom *100# Nedir? Ne İşe Yarar?

Türk Telekom şirketi müşterilerini her zaman mutlu etmek için elinden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışıyor. Müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak için yani yaptığı şeyler ile abonelerini sevindirdi. Dev operatör şirketi Türk Telekom’un oluşmuş bulunduğu *100# servisi ile müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak için hizmet vermeye başlamıştır. *100# servisi ile başka bir arkadaşınıza TL gönderebilir, konuşma, sms ve internet paketi satın alabilirsiniz. Aylık fatura tutarı, bilmediğiniz numarayı sorgulamak ve güncel fatura detayını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bu servisi sizde kullanmaya başladığınız zaman göreceksiniz hayatınız kolaylaşacak ve gereksiz şeylerle uğraşmak gibi bir derdiniz kalmayacak.

Türk Telekom servislerinden bir diğeri ise Türk Telekom bedava internet paketleridir. Sizlerde mobil hattınız için hediye internet paketi kazanmak ve kullanmak istiyorsanız bedava internet servislerinden şimdi faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Servisine Nasıl Katılabilirim?

Servise katılmanız herhangi bir kısa mesaj veya da müşteri temsilcisini aramanıza gerek yoktur. Tüm Türk Telekom mobil hat kullanıcıları bu servisten faydalanabilecektir. Bu servisi kullanabilmek için sizlerde telefonunuzun arama çeviri kısmından yıldız rakamla yüz yazıp ve sonuna kare işareti koyduktan sonra çağrı yapmanız durumunda 1 saniye içerisinde ekranınıza seçenekler çıkacaktır. Bu seçenekler arasında sizlerde Türk Telekom hakkında yapmak istediğiniz seçenekleri yazıp ilerleyerek hattınızda birçok işlemleri Türk Telekom Servisi sayesinde tamamlayabileceksiniz.

Türk Telekom *100# Servisi

  • Katılım Şartları Var Mı?
    • Herhangi bir katılım şartı gerekmemektedir. Türk Telekom müşterisi olan herkes bu servisten yararlanabilecektir.
  • Nasıl İptal Edebilirim?
    • Bu servisi iptal etmenize gerek yoktur kullanmadığınız takdirde bir zararı olmayacaktır.
  • Bilgilendirebilir Misiniz?
    • *100# servisi ile arkadaşınıza TL gönderebilir, konuşma, sms ve internet paketi satın alabilirsiniz. Aylık fatura tutarı, bilmediğiniz numarayı sorgulamak ve güncel fatura detayını öğrenebileceksiniz. Türk Telekom mobil hat müşterisi olan herkes bu servisten rahtlıkla faydalanabilecekler. Yapması gereken yalnızca arama bölümüne *100# yazarak gelen seçeneklerde işine yarayan bir seçeneği seçerek işlemlerini rahatlıkla yapabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Avea’da Numara Engelleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan