Türk Hava Yolları Müşteri Temsilcisi Direk Bağlan

Türk Hava Yolları Müşteri Temsilcisi Direk Bağlan
Türk Hava Yolları Müşteri Temsilcisi Direk Bağlan

Hayatımız boyunca hepimiz bir yerlere gitme seyahat etme ihtiyaçları duyarız. Bu gerek özel hayatımızda ya da iş hayatımızda karşılaştığımız bir ihtiyaçtır aslında. Gerekse iş gezileri gerek de sevdiklerimizi ziyaret amaçlı yaptığımız seyahatler. Türk hava yolları Direk Müşteri Hizmetlerine Bağlanma servisini kullanarak her nereden nereye gideceksek bu konular hakkında bilgiler alabilir ya da herhangi bir şikâyet ya da öneride bulunabiliriz. Bu tür konularda ya da birçok konuda bu sistem bizim hayatımızı kolaylaştırabilir. Belirli zaman aralıklarında yaptığımız uçak yolculuklarımızın sefer bilgileri hakkında ve bilet rezervasyonları hakkında yardım gibi birçok konuda da yardım alabileceğiniz bir sistemdir.

Her nerede olursanız olun ve ne yaparsanız yapın Türk hava yolları Direk Müşteri Hizmetlerine Bağlanma sistemini herkes her yerden bir telefonla ulaşabilir ve gerekli tüm yardımları alabilirsiniz. Her zaman kaliteli ve özverili bir çalışma sistemi anlayışıyla hareket ederek biz kullanıcılarımıza her zaman ilerleyen teknoloji sayesinde araştırma ve geliştirmelerimizle hizmet vermekteyiz. Sizlerde istediğiniz her türlü yardım konusu hakkında anına yardım alabiliyorsanız her zaman işimizi iyi yapma anlayışı içinde bizler de bu durumdan mutlu oluyoruz.

Türk Hava Yolları Müşteri Temsilcisine Beklemeden Bağlanmanın Yolları

Türk Hava Yolları müşteri temsilcisine beklemeden bağlanmanın yollarını öğrenerek sizlerde kısa sürede telefonda beklemeden direk bağlanabilirsiniz. Bazen de beğenmediğiniz konular ya da durumlar hakkında bize şikâyet ya da önerilerinizi ilettiğinizde gereken araştırmayı yaparak sorun unsurunu yok ediyoruz ve önerilerinizi dikkate alarak gelişme prensibi içinde ilerleyerek hızlı bir şekilde kullanıcı sayımızı artırmak ve sizlere daha kaliteli hizmet vermek alanında çalışmaya devam ediyoruz. Kısacası biz ve siz bir bütün içinde çalışarak her zaman en iyi şekilde bir aile kavramı anlayışıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Siz her zaman ne kadar rahat bir şekilde seyahat yaparsanız bizden ne kadar memnun olursanız biz de bunun mutluluğu içerisinde sizlere daha iyi hizmet vermeye gayret ederiz.

Her zaman anlayışımız şu olmalı ki birlikte araştırarak ve gelişerek iyi bir yere gelebiliriz. En önemli hizmetlerimizden olan bu tür yardım servislerimizde alışan deneyimli elemanlarımıza da yeni iş sahası yaratarak iş imkânı sağlayabiliriz. Birçok kişi bu tür çağrı merkezlerimizde çalışmakta ve sizlere harika derecede hizmetler sunmaktadır. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte her zaman gereken eğitimleri alarak size hizmet verdiğimiz için hata payımızı da sıfıra düşürerek kalite standartlarımız altına inmeden hizmet vermekteyiz.

Her zaman yaptığımız yeniliklerimizi ve değişikliklerimizi de basın ve çeşitli yollar ile sizlere de tanıtmamız gerekmektedir. Bu yol gerek de çağrı merkezi personellerimiz tarafından sizlere sunulan bir hizmettir. Bu hizmetler bizim için önemli olduğu için yapısal alanımızda büyük bir yer taşır. Her anınızda her yerden bize kolaylıkla ulaşabilmek ve bizimle hizmetlerimizden yararlanmak için sizlerin de iyi bir şekilde bilinçli kullanıcılar olmanız şarttır. Bu şart sizin her zaman daha da iyi bir hizmet alabilmeniz için çok önemlidir ve hayatımızda büyük bir yer kaplamaktadır.

Türk Hava Yolları Müşteri Temsilcisine Direk Olarak Nasıl Bağlanabilirim?

  • 4440849 numarayı tuşladıktan sonra aşağıdaki işlemlere göre direk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
  • Rezervasyon, danışma ve elektronik bilet için sorularınızı , 4440849 numarayı tuşladıktan sonra 1 tuşuna basmanız yeterlidir.
  • Tarifeli sefer kalkış varış saatleri için sorularınızı , 4440849 numarayı tuşladıktan sonra 2 tuşuna basmanız yeterlidir.
  • Miles & Miles için  sorularınızı , 4440849 numarayı tuşladıktan sonra 3 tuşuna basmanız yeterlidir.
  • Elit ve Elit + kart için  sorularınızı , 4440849 numarayı tuşladıktan sonra 4 tuşuna basmanız yeterlidir.
  • İnternet işlemleri için  sorularınızı , 4440849 numarayı tuşladıktan sonra 5 tuşuna basmanız yeterlidir.
  • Kargo için  sorularınızı , 4440849 numarayı tuşladıktan sonra 6 tuşuna basmanız yeterlidir.
  • Bagaj aksaklıklarıi için  sorularınızı , 4440849 numarayı tuşladıktan sonra 7 tuşuna basmanız yeterlidir.
  • Menüyü tekrar dinlemek için sorularınızı , 4440849 numarayı tuşladıktan sonra 0 tuşuna basmanız yeterlidir.
  • “to continue in english” için sorularınızı , 4440849 numarayı tuşladıktan sonra 9 tuşuna basmanız yeterlidir.

Türkiye’nin en büyük havayolu firması olan Türk Hava Yolları, müşteri temsilcisi bakımından geniş bir ekibe sahiptir. Bu ekipten en iyi ve en kısa sürede yararlanmak istediğiniz zamanlarda, ilk olarak THY Müşteri Hizmetleri numarasını tuşlamanız gerekecektir. 444 0 849 numarasını arayacak THY Müşteri Temsilcisine direkt bağlanmak için; ilk olarak ‘0’, ardından beklemeden ‘2’, daha sonra ‘1’ ve ‘1’i tuşlamanız durumunda, direkt olarak sizleri Türk Hava Yolları Müşteri Temsilcisine bağlayacaktır.

Oldukça hızlı işlem yapabileceğiniz ve telesekretere bağlı kalmadan sorunlarınıza çare bulmak için bu işlemleri yapmanız ve tuşlamaları girmeniz yeterli olacaktır. Basit ve hızlı çözümler için tercih edeceğiniz tuşlamalarla beraber, hiçbir soruya maruz kalmadan direkt müşteri temsilcisiyle görüşme şansını elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bedaş Müşteri Temsilcisine Nasıl Ulaşabilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 17 Temmuz 2018 - 13:41

THY müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Otomatik sekretere bağlanıyor. Yazmış olduğunuz 0211 olayı da işe yaramıyor.