TL Katlama İşlemi Nasıl Yapılır?

TL Katlama İşlemi Nasıl Yapılır?
TL Katlama İşlemi Nasıl Yapılır?

Operatörlerin sunduğu kampanyalar ve tarifeler ile artık birçok kişi faturalı hat tercih etmektedir, lakin bugün ise faturasız hat kullanan ve her ay düzenli olarak TL yüklemesi yapmakta olan kişiler için TL katlama işlemlerinden bahsetmek isterim. Düşünün bugün yükleyeceğiniz 20TL işlemi otomatik olarak operatörünüz tarafından 40TL olmaktadır, rüyamda görsem inanmam diyeceğiniz bu tarife günümüzde büyük operatörler olan Turkcell operatörü ve Türk Telekom (Avea) operatöründe geçerli olmaktadır. 2016 yılında devam eden bu kampanyalar ile sizlerde yükleyeceğiniz TL yüklemelerinden 2 katını kazanabilmektesiniz. İlk olarak Turkcell operatörünün başlattığı bu kampanyanın hemen ardından Türk Telekom aboneleri içinde geçerli olmuş oldu, internet üzerinden yapacağınız TL yükleme işlemlerinizden hem bedava internet kazanıyorsunuz hem de yüklemiş olduğunuz TL miktarının 2 katını hattınıza tanımlanmış oluyor. 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olmakta olan ve sadece Turkcell abonelerin faydalanacağı TL katlama işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen turkcell.com.tr üzerinden TL yüklemesi yapmayı veya Turkcell Hesabım uygulamasından TL yüklemeyi unutmayın. Türk Telekom operatörü için yapacağını TL yükleme işlemlerinden sadece hediye internet kazanmaktasınız, bu hediye internetin süresi yükleyeceğiniz TL miktarına göre değişiklik göstermektedir.

Turkcell TL Katlama İşlemi

Yüklediğin Kadar Kazan kampanyası 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir, turkcell.com.tr üzerinden ya da Turkcell Hesabım uygulamasından yükleyeceğiniz TL miktarının 2 katı hattınıza tanımlanmasını istiyorsanız kredi kartıyla sizlerde TL yükleyerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Sadece Turkcell hazır kart müşterilerin faydalanacağı bu kampanyada tek seferde yükleyeceğiniz 20TL, 25TL, 30TL, 50TL yüklemelerinde yüklediğiniz miktarın 2 katını kazanın. 2 katı olarak gelen TL miktari sadece bir hafta boyunca yurtiçi ses, SMS ve internet kullanımlarında geçerlidir. Ve ayrıca son olarak bir takvim ayı içerisinde aynı faydadan maksimum 4 kere bu kampanyadan yararlanma şansınız var. Hattınıza 2 katı olarak gelen TL miktarını herhangi bir kişiye de devir etme şansınız bulunmamaktadır.

Türk Telekom TL Yükle Kazan

Geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğumuz Türk Telekom Cepten 1GB Bedava İnternet bu yazıda bahsettiğimiz üzerine sizlerde Türk Telekom üzerinden yapacağınız TL yükleme işlemlerinden bedava internet kazanabilirsiniz, yükleyeceğiniz TL miktarına göre gelen hediye internet paketinin süresinde değişiklik olacağını sakın unutmayın. 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 7 gün boyunca geçerli bedava 1 GB cepten internet paketinden yararlanmak istiyorsanız turktelekom.com.tr adresi üzerinde bulunan TL Yükle servisine göz atarak buradan TL yükleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. 30TL altı yüklemelerde sadece 1 günlük hediye internet verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Telefon Numaramı Nasıl Gizleyebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan